"Таємний Санта"
\"Таємний Санта\"

"Таємний Санта"

Напередодні новорічних свят у закладах освіти Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади було проведено акцію «Таємний Санта»

Депутати Молодіжної ради при Нововодолазькій селищній раді разом із адміністрацією своїх закладів освіти організували обмін подарунками між різними класами.

Спочатку діти виготовляли самостійно або купували сюрпризи, потім анонімно віддавали їх із листівкою депутату Молодіжної ради, який відповідально виконував роль Таємного Санти. Таким чином за допомогою жеребкування відбувся анонімний обмін новорічними сюрпризами між різними класами.

У кожному закладі освіти кількість бажаючих взяти участь в акції була різною – від 20 до 110 учнів.

Наступного року депутати Молодіжної ради при Нововодолазькій селищній раді планують провести цю акцію знову, адже «Таємний Санта» зарядив школярів позитивними емоціями та вселив віру у новорічне диво.

Альбом: "Таємний Санта"
Дата публікації: 14:52 08.01.2020