ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

ОГОЛОШУЄТЬСЯ КОНКУРС

Нововодолазька селищна рада оголошує конкурс по відбору суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Нововодолазької селищної ради (надалі – Конкурс)

Інформація про умови проведення конкурсу з відбору суб’єктів оціночної діяльності:

1. Відомості про замовника послуг з оцінки: Нововодолазька селищна рада, код ЄДРПОУ 04397997, юридична адреса: 63202, Харківська область, Нововодолазький район, смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14.

2. Відомості про об’єкт оцінки:

Відомості про об’єкт оцінки зазначені в додатку 1 «Інформація про об’єкт оцінки».

• нформація про подібні до об’єкта оцінки об’єкти, ознаки подібності яких наведено в додатку  №2 до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Нововодолазької селищної ради, замовником послуг з оцінки не надається в зв’язку з її відсутністю.

​3. Інформація про платника послуг з оцінки: Нововодолазька селищна рада, код ЄДРПОУ 04397997, юридична адреса: 63202, Харківська область, Нововодолазький район, смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14.

4. Вимоги до претендентів для участі у Конкурсі:

До участі в Конкурсі можуть бути допущені претенденти, які діють на підставі сертифікатів суб’єкта оціночної діяльності, виданих відповідно до Закону України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні», якими передбачено провадження практичної діяльності з оцінки майна за напрямами оцінки майна та спеціалізаціями в межах таких напрямів, що відповідають об’єкту оцінки.

Вимогами до учасників Конкурсу передбачено наявність:

- складеної відповідно до Положення про конкурсний відбір суб'єктів оціночної діяльності для проведення незалежної оцінки майна комунальної власності Нововодолазької селищної ради конкурсної документації, яку надано у визначений в інформації про проведення конкурсу строк;

- відповідної кваліфікації оцінювачів щодо об’єкта оцінки, що має підтверджуватися чинними кваліфікаційними свідоцтвами (кваліфікаційними документами) оцінювача, виданими згідно із Законом України «Про оцінку майна, майнових прав та професійну оціночну діяльність в Україні»;

- переліку оцінювачів, які будуть залучені до надання послуг з оцінки та підписання звіту про оцінку майна, та їх особистого досвіду щодо виконання робіт з оцінки подібного майна;

- досвіду суб’єкта оціночної діяльності щодо виконання робіт з оцінки подібного майна

5. Перелік підтвердних документів, які подаються на розгляд Комісії:

Конкурсна документація претендента складається з:

- конкурсної пропозиції, запечатаної в окремому від конкурсної документації конверті, в якій зазначено також строк виконання робіт (у календарних днях). Конкурсна пропозиція має містити пропозицію щодо вартості та строку виконання робіт у вигляді, передбаченому в додатку №1 «Інформація про об’єкт оцінки». Пропозиція щодо ціни надання послуг з оцінки подається з урахуванням усіх податків, які сплачує претендент згідно із законом;

- документів щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом із заповненою інформацією щодо досвіду суб’єкта оціночної діяльності та (або) оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна (додаток №3);

- підтвердних документів.

На конверті слід зазначити: «На конкурс з відбору суб’єктів оціночної діяльності», а також зазначити назву об’єкта оцінки, щодо якого буде проводитися конкурсний відбір суб’єкта оціночної діяльності, та найменування юридичної особи або прізвище, ім’я, по батькові фізичної особи - підприємця, який подає конкурсну документацію.

До підтвердних документів, поданих на конкурс, належать:

- заява про участь у конкурсі з відбору суб’єктів оціночної діяльності за встановленою формою (додаток №4);

- копії установчих документів претендента;

- інформація про претендента (додаток №5).

Пропозицію щодо ціни надання послуг з оцінки; документи щодо практичного досвіду виконання робіт з оцінки разом з інформацією щодо досвіду претендента та оцінювачів, які будуть залучені до виконання робіт з оцінки майна та підписання звіту про оцінку майна; підтвердні документи має засвідчити підписом керівник суб’єкта оціночної діяльності.

6. Кінцевий термін подання документів:

• конкурсна документація претендента подається в запечатаному конверті за чотири робочі дні до оголошеної дати проведення конкурсу (включно).

7. Дата, час і місце проведення Конкурсу:

30.01.2020 року, 10-00, Нововодолазька селищна рада, 2-й поверх, смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14.

8. Місце знаходження Комісії, контактні телефони:

Нововодолазька селищна рада, 2-й поверх, смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 14, тел. (057-40) 4-35-76, (057-40) 4-30-18.

Оголошення, розміщене на офіційному веб-сайті Нововодолазької селищної ОТГ в мережі Інтернет 08.05.2019 року, вважати таким, що втратило чинність.

Встановлені форми заяви про участь у Конкурсі, інформації про претендента, інформації щодо досвіду претендента та оцінювачів додаються нижче та можна додатково отримати в Нововодолазькій селищній раді.

Приєднані документи:

Додаток №1 Додаток № 3 Додаток № 4 Додаток № 5
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2894 | Переглядів: 265Дата публікації: 09:41 09.01.2020