У НОВІЙ ВОДОЛАЗІ ПЕРШОЮ В 2020 РОЦІ НАРОДИЛАСЯ ДІВЧИНКА МЕЛАНІЯ
У НОВІЙ ВОДОЛАЗІ ПЕРШОЮ В 2020 РОЦІ НАРОДИЛАСЯ ДІВЧИНКА МЕЛАНІЯ

У НОВІЙ ВОДОЛАЗІ ПЕРШОЮ В 2020 РОЦІ НАРОДИЛАСЯ ДІВЧИНКА МЕЛАНІЯ

Днями щасливим батькам Світлані та Олександру Пільгуй головний спеціаліст Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради Наталія Замлєла та спеціаліст Вікторія Швець вручили свідоцтво про народження

  Вона з’явилася на світ 9 січня об 11.45. Вони побажали родині, щоб донечка росла здоровою, усміхненою, щоденно  з радістю пізнавала цей світ і  завжди була щаслива.

Батьки також скористалися комплексом послуг «Один крок-безліч можливостей», який було запроваджено ЦНАПом Нововодолазької селищної ради на початку 2019 року, створення якого передувало започаткуванню  комплексу послуг  Е–Малятко на державному рівні: отримали  свідоцтво про народження; зареєстрували дитині місце проживання; здійснили реєстрацію дитини до закладу дошкільної освіти; підписали декларацію з сімейним лікарем; оформили державну допомогу при народженні дитини та отримали довідку про зареєстрованих осіб та довідку про склад сім’ї.
Сподіваємося, що в майбутньому вони також  звернуться до ЦНАПу Нововодолазької селищної ради для оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Альбом: У НОВІЙ ВОДОЛАЗІ ПЕРШОЮ В 2020 РОЦІ НАРОДИЛАСЯ ДІВЧИНКА МЕЛАНІЯ
Альбом: У НОВІЙ ВОДОЛАЗІ ПЕРШОЮ В 2020 РОЦІ НАРОДИЛАСЯ ДІВЧИНКА МЕЛАНІЯ
Альбом: У НОВІЙ ВОДОЛАЗІ ПЕРШОЮ В 2020 РОЦІ НАРОДИЛАСЯ ДІВЧИНКА МЕЛАНІЯ
Переглядів: 882
Дата публікації: 15:43 15.01.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>