У НОВІЙ ВОДОЛАЗІ ПЕРШОЮ В 2020 РОЦІ НАРОДИЛАСЯ ДІВЧИНКА МЕЛАНІЯ
У НОВІЙ ВОДОЛАЗІ  ПЕРШОЮ В  2020  РОЦІ НАРОДИЛАСЯ ДІВЧИНКА МЕЛАНІЯ

У НОВІЙ ВОДОЛАЗІ ПЕРШОЮ В 2020 РОЦІ НАРОДИЛАСЯ ДІВЧИНКА МЕЛАНІЯ

Вона з’явилася на світ 9 січня об 11.45. Вони побажали родині, щоб донечка росла здоровою, усміхненою, щоденно  з радістю пізнавала цей світ і  завжди була щаслива.

Батьки також скористалися комплексом послуг «Один крок-безліч можливостей», який було запроваджено ЦНАПом Нововодолазької селищної ради на початку 2019 року, створення якого передувало започаткуванню  комплексу послуг  Е–Малятко на державному рівні: отримали  свідоцтво про народження; зареєстрували дитині місце проживання; здійснили реєстрацію дитини до закладу дошкільної освіти; підписали декларацію з сімейним лікарем; оформили державну допомогу при народженні дитини та отримали довідку про зареєстрованих осіб та довідку про склад сім’ї.
Сподіваємося, що в майбутньому вони також  звернуться до ЦНАПу Нововодолазької селищної ради для оформлення паспорту громадянина України для виїзду за кордон з безконтактним електронним носієм.

Альбом: У НОВІЙ ВОДОЛАЗІ  ПЕРШОЮ В  2020  РОЦІ НАРОДИЛАСЯ ДІВЧИНКА МЕЛАНІЯ
Дата публікації: 15:43 15.01.2020