День Хрещення Господнього у Новій Водолазі

День Хрещення Господнього у Новій Водолазі

Сотні жителів нашої громади і гості взяли участь у святкуванні Водохреща

Із самого ранку церковні дзвони покликали усіх на урочисті літургії, по закінченню яких відбулося таїнство освячення води. Після ранкового Богослужіння настоятелі храмів разом із прихожанами направилися до водойм, де й продовжилося святкування. Після освячення ополонок кожен бажаючий зміг зануритися у цілющу воду, щоб набратися сил і здоров’я на цілий рік.
Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, який взяв участь у святкуванні Водохреща в с. Новоселівка і смт Нова Водолага, тепло привітав усіх із чарівним святом Хрещення Господнього.
- Бажаю, щоб ви, вмиваючись чистою водою, змили з себе все погане, все зайве, зігріли душу і тіло,- сказав він. - Нехай це свято подарує вам міцне здоров’я і ясні, чисті думки. Нехай ваші домівки наповняться радістю, сміхом і позитивом!
А яке ж свято без щедрих пригощань? Прямо на берегах водойм люди смакували польовою кашею, канапками, пили гарячий глінтвейн, про які потурбувалася Нововодолазька селищна рада.
Веселого ж і по-справжньому святкового настрою усім додавали запальні виступи учасників художньої самодіяльності.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2911 | Переглядів: 492Дата публікації: 14:51 19.01.2020