День Хрещення Господнього у Новій Водолазі
День Хрещення Господнього у Новій Водолазі

День Хрещення Господнього у Новій Водолазі

Сотні жителів нашої громади і гості взяли участь у святкуванні Водохреща

 Із самого ранку церковні дзвони покликали усіх на урочисті літургії, по закінченню яких відбулося таїнство освячення води. Після ранкового Богослужіння настоятелі храмів разом із прихожанами направилися до водойм, де й продовжилося святкування. Після освячення ополонок кожен бажаючий зміг зануритися у цілющу воду, щоб набратися сил і здоров’я на цілий рік.
Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, який взяв участь у святкуванні Водохреща в с. Новоселівка і смт Нова Водолага, тепло привітав усіх із чарівним святом Хрещення Господнього.
- Бажаю, щоб ви, вмиваючись чистою водою, змили з себе все погане, все зайве, зігріли душу і тіло,- сказав він. - Нехай це свято подарує вам міцне здоров’я і ясні, чисті думки. Нехай ваші домівки наповняться радістю, сміхом і позитивом!
А яке ж свято без щедрих пригощань? Прямо на берегах водойм люди смакували польовою кашею, канапками, пили гарячий глінтвейн, про які потурбувалася Нововодолазька селищна рада.
Веселого ж і по-справжньому святкового настрою усім додавали запальні виступи учасників художньої самодіяльності.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 662
Дата публікації: 14:51 19.01.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>