IV Міжнародний Форум практиків партиципації
IV Міжнародний Форум практиків партиципації

Поділитися новиною:

IV Міжнародний Форум практиків партиципації

17-18 січня 2020 року у м. Полтава відбувся IV Міжнародний Форум практиків партиципації, де зібрались люди, небайдужі до громадського бюджету та розвитку своїх міст і громад.

    У ході Форуму 270 учасників, представників 7 країн світу, а саме: України, Грузії, Польщі, Португалії, Великої Британії, Молдови, Білорусії змогли обмінятись досвідом, кращими практиками, існуючими і можливими викликами. Топ-спікерами Форуму були: Нельсон Діас, автор Атласу партиципаторного бюджету, координатор Асоціації партиципативних міст, Португалія; Джон Бонд, секретар міжнародної організації "Ініціативи змін", Велика Британія та Мері Лін, письменниця, редактор, Велика Британія. Програма дискусій, сесій і воркшопів була орієнтована абсолютно на всіх учасників, незалежно від того, як довго вони впроваджують і реалізують громадський бюджет у себе на місцях. Досвід Нововодолазької ОТГ за темою "Діти та молодь у Бюджеті участі Нововодолазької ОТГ" і не тільки, представила делегація у складі: координатор Бюджету участі Нововодолазької ОТГ, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірина Кулик; директор Сосонівського НВК, модератор та автор проєкту-переможця Валентина Антоненко та педагог-організатор  Староводолазької ЗОШ І-ІІІ ступенів, автор проєктів-переможців Вікторія Вітер. Організаторам та партнерам Форуму вдалося створити максимально комфортний та ефективний простір для спілкування, зародження нових звязків і партнерств, а також ідей щодо подальшого розвитку партиципативних практик.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2912 | Переглядів: 268Дата публікації: 11:17 20.01.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих