IV Міжнародний Форум практиків партиципації
IV Міжнародний Форум практиків партиципації

IV Міжнародний Форум практиків партиципації

17-18 січня 2020 року у м. Полтава відбувся IV Міжнародний Форум практиків партиципації, де зібрались люди, небайдужі до громадського бюджету та розвитку своїх міст і громад.

    У ході Форуму 270 учасників, представників 7 країн світу, а саме: України, Грузії, Польщі, Португалії, Великої Британії, Молдови, Білорусії змогли обмінятись досвідом, кращими практиками, існуючими і можливими викликами. Топ-спікерами Форуму були: Нельсон Діас, автор Атласу партиципаторного бюджету, координатор Асоціації партиципативних міст, Португалія; Джон Бонд, секретар міжнародної організації "Ініціативи змін", Велика Британія та Мері Лін, письменниця, редактор, Велика Британія. Програма дискусій, сесій і воркшопів була орієнтована абсолютно на всіх учасників, незалежно від того, як довго вони впроваджують і реалізують громадський бюджет у себе на місцях. Досвід Нововодолазької ОТГ за темою "Діти та молодь у Бюджеті участі Нововодолазької ОТГ" і не тільки, представила делегація у складі: координатор Бюджету участі Нововодолазької ОТГ, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірина Кулик; директор Сосонівського НВК, модератор та автор проєкту-переможця Валентина Антоненко та педагог-організатор  Староводолазької ЗОШ І-ІІІ ступенів, автор проєктів-переможців Вікторія Вітер. Організаторам та партнерам Форуму вдалося створити максимально комфортний та ефективний простір для спілкування, зародження нових звязків і партнерств, а також ідей щодо подальшого розвитку партиципативних практик.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 397
Дата публікації: 11:17 20.01.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>