IV Міжнародний Форум практиків партиципації

IV Міжнародний Форум практиків партиципації

17-18 січня 2020 року у м. Полтава відбувся IV Міжнародний Форум практиків партиципації, де зібрались люди, небайдужі до громадського бюджету та розвитку своїх міст і громад.

У ході Форуму 270 учасників, представників 7 країн світу, а саме: України, Грузії, Польщі, Португалії, Великої Британії, Молдови, Білорусії змогли обмінятись досвідом, кращими практиками, існуючими і можливими викликами. Топ-спікерами Форуму були: Нельсон Діас, автор Атласу партиципаторного бюджету, координатор Асоціації партиципативних міст, Португалія; Джон Бонд, секретар міжнародної організації "Ініціативи змін", Велика Британія та Мері Лін, письменниця, редактор, Велика Британія. Програма дискусій, сесій і воркшопів була орієнтована абсолютно на всіх учасників, незалежно від того, як довго вони впроваджують і реалізують громадський бюджет у себе на місцях. Досвід Нововодолазької ОТГ за темою "Діти та молодь у Бюджеті участі Нововодолазької ОТГ" і не тільки, представила делегація у складі: координатор Бюджету участі Нововодолазької ОТГ, головний спеціаліст відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради Ірина Кулик; директор Сосонівського НВК, модератор та автор проєкту-переможця Валентина Антоненко та педагог-організатор  Староводолазької ЗОШ І-ІІІ ступенів, автор проєктів-переможців Вікторія Вітер. Організаторам та партнерам Форуму вдалося створити максимально комфортний та ефективний простір для спілкування, зародження нових звязків і партнерств, а також ідей щодо подальшого розвитку партиципативних практик.

Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2912 | Переглядів: 210Дата публікації: 11:17 20.01.2020