22 березня вiдзначається Всесвiтнiй день води
 22 березня вiдзначається Всесвiтнiй день води

22 березня вiдзначається Всесвiтнiй день води

У 2020 роцi вiн буде проходити пiд гаслом «Вода та змiни клiмату - прискорення дiй»

У цей день у всiх країнах свiту акцентується увага на дбайливому ставленнi до водних ресурсiв, адже бiльше мiльярда людей на планетi використовують неякiсну воду.

Бiльшiсть українцiв споживають воду з поверхневих водних джерел - рiчок, водосховищ, зокрема з Днiпра забезпечується водою близько 2/3 населення України.

Основними джерелами забруднення поверхневих водних об'єктiв є стiчнi води. Вода з рiчкової очищується до питної та транспортується до будинкiв i пiдприємств, а потiм каналiзацiйнi стоки пiсля очистки повертаються знову до рiчок. Водоканали контролюють якiсть та склад води на кожному єтапi циклу. Застарiлiсть обладнання, щорiчне збiльшення концентрацiї забруднюючих речовин спричиняють повернення до рiчок недостатньо очищених вод. Використання неякiсної води впливае як на здоров'я окремих мешканцiв, так i погiршує екологiчний стан цiлих регiонiв.

З метою привернення уваги мешканцiв України до проблем, пов'язаних iз забрудненням водних ресурсiв, виховання екологiчно свiдомого мислення украiнцiв Державне агентство водних ресурсiв України звертається до населення з проханням шанобливо  ставитися до води. Зокрема, вживати заходiв щодо економного використання, користування у побутi безфосфатними миючими засобами та iн.

 

Переглядів: 329
Дата публікації: 08:00 19.03.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>