До уваги роботодавців!

Інформує Головне управління Держпраці у Харківській області

• Проблема незадекларованої праці на сьогодні є однією із найпотужніших перешкод у забезпеченні гідної праці і більш високих темпів зростання економіки.

• Харківська область входить до ТОП – 5 областей за рівнем зайнятості населення у віці 15-70 років, як зазначив Міністр розвитку економіки, торгівлі та сільського господарства України Тимофій Милованов.

• В Харківській області протягом січня триватиме цільова інформаційна кампанія з детінізації зайнятості, спрямована на реалiзацiю виконання доручення Прем’єр-мiнiстра України Олексія Гончарука вiд 22.01.2020 р. №2313/0/1-20.

• Впродовж січня 2020 року інспектори працi Головного управлiння Держпрацi у Харкiвськiй областi спільно з органами місцевого самоврядування, Державної податкової служби, Пенсійного фонду, шляхом різних форм комунікації, як масових публічних, так і безпосередньо візитів за місцем здійснення господарської діяльності проводять роз’яснювальну роботу щодо легалізації трудових відносин.

• До суб’єктів господарювання, які протягом січня будуть охоплені превентивними заходами, належать суб’єкти, що здійснюють діяльність у сфері:

- торгівлі;

- тимчасового розміщування та організації харчування.

• Згідно з дорученням Прем’єр-міністра України Олексія Гончарука від 22.01.2020 р. №2313/0/1-20 «Про вжиття заходів щодо детінізації зайнятості у сфері торгівлі товарами та послугами» робота з виявлення нелегальних працівників складатиметься з 3-х етапів:

-інформаційної кампанії;

-підготовчої роботи до проведення інспекційної кампанії;

-інспекційної кампанії.

• Результати проведеної роботи стануть основою для планування та реалізації аналогічних заходів в інших ризикованих сферах господарювання.

• Інформаційна кампанія триватиме до 01.02.2020 року.

• Пропонуємо всім роботодавцям м.Харкова та Харківської області до 01.02.2020 року оформити трудові договори з усіма найманими працівниками задля уникнення фінансової відповідальності, передбаченої ст. 265 КЗППУ.

Дата публікації: 09:33 29.01.2020