Громада, дружня до дітей та молоді
Громада, дружня до дітей та молоді

Громада, дружня до дітей та молоді

У кінці листопада 2019 року рішенням Нововодолазької селищної ради було створено робочу групу із запровадження Ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді" у Нововодолазькій селищній об’єднаній територіальній громаді

Ініціатива "Громада, дружня до дітей та молоді" - це програма, що ініціюється ЮНІСЕФ та підтримує міста і грромади в їх зусиллях, спрямованих на створення сприятливого середовища для дітей і молоді.

Робота в рамках ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді" здійснюється за 5-ма основними напрямками та зосереджена на досягненні таких основних цілей з дотримання прав дітей та молоді:

- Право на визнання, повагу та справедливе ставлення;

- Право бути почутим;

- Право на охорону здоров’я, освіту та соціальний захист;

- Право на безпеку;

- Право на дитинство.

Для отримання відповідного статусу громади-кандидати повинні пройти певний процес, який є циклічним та регламентований загальносвітовою методологією ЮНІСЕФ.

Тож, на сьогоднішньому першому засіданні робочої групи було сплановано роботу на найближчі півроку, визначені пріоритетні напрямки та відповідальні за їх виконання. Активно долучились до роботи представники Молодіжної ради при Нововодолазькій селищній раді, ГО "Спілка округів Водолажчини" та Харківського ВП ГО "Молодіжний клуб Джура" - "Нововодолазький Молодіжний клуб Джура".

Наступними кроками на шляху впровадження Ініціативи будуть:

- проведення анкетування/опитування дітей, молоді та їх батьків;

- проведення аналізу ситуації з правами дітей та молоді у громаді;

- обрання мінімум 3 з 5 напрямків роботи Ініціативи, за якими працюватиме наша громада;

- складання Плану дій з реалізації Ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді" та бюджет для його втілення в найближчі роки;

- складання Плану моніторингу та оцінки реалізації Ініціативи;

- схвалити План дій і План моніторингу та оцінки реалізації Ініціативи на 2-3 роки;

- отримати статус кандидата в учасники Ініціативи "Громада, дружня до дітей та молоді";

- протягом наступних 2-3 років працювати над втіленням Плану дій;

- здійснити моніторинг та оцінку Плану дій;

- пройти процедуру зовнішнього оцінювання та отримати статус "Громада, дружня до дітей та молоді";

- наступним етапом є новий цикл роботи в обраних напрямах, оскільки створення дружньої до дітей громади - це не стільки результат, скільки процес практичних змін.

 Таким чином, процес є довгим, серйозним та відповідальним, але разом з тим ми отримаємо ефективний інструмент, який допоможе впроваджувати механізми захисту інтересів, зростання благополуччя, безпеки дітей та молоді, а також поваги до їх думок і поглядів. 

Альбом: Громада, дружня до дітей та молоді
Альбом: Громада, дружня до дітей та молоді
Альбом: Громада, дружня до дітей та молоді
Альбом: Громада, дружня до дітей та молоді
Альбом: Громада, дружня до дітей та молоді
Переглядів: 553
Дата публікації: 16:12 06.02.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>