З турботою про людей

Рядки вдячності

Транспортне сполучення для будь-якого населеного пункту має велике значення - про це ми достеменно знаємо із власного досвіду.  Наша вулиця Челюскіна є досить віддаленою від центру селища, а тому курсування автобусів та зручність їх маршрутів завжди було пріоритетним для нас питанням.

Мабуть, зайвим буде говорити про те, скільки важливих справ інколи доводиться робити нововодолажчанам саме у центрі: чи потрібно відвідати якусь установу, чи просто запастися продуктами харчування. І як же добре, що маємо таку можливість!

Приємно, що Нововодолазька селищна рада турбується про людей. Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін не забуває і про мешканців нашої вулиці Челюскіна. Тут постійно курсує безкоштовний автобус, зручний та комфортний.

Велика вдячність першому заступнику Нововодолазького селищного голови Лілії Іващенко та секретарю Нововодолазької селищної ради Наталії Степаненко, які розробили  зручний маршрут.

Окремо хочеться сказати про водія автобуса Сергія Васильовича Водолажченка. Він завжди усміхнений, привітний, ніколи не скаже грубого слова, завжди зачекає. Із задоволенням цього чоловіка ми вітали із Днем народження, а як тепло на душі було від того, яким же затишним він зробив свій автобус. У період новорічно-різдвяних свят Сергій Васильович навіть ялинку облаштував у своєму транспорті!

Від усього серця хочеться звернутися до всіх, хто робить наші будні комфортнішими. Спасибі за піклування і турботу, щира вдячність за те, що у своєму селищі Нова Водолага ми почуваємося справді як у себе вдома, де тепло, сонячно і привітно.

З повагою, Тетяна Іванко, Олена Рибальченко, Анатолій Діденко,

Світлана Яритенко та інші мешканці вулиці Челюскіна