З турботою про людей
З турботою про людей

З турботою про людей

Рядки вдячності

Транспортне сполучення для будь-якого населеного пункту має велике значення - про це ми достеменно знаємо із власного досвіду.  Наша вулиця Челюскіна є досить віддаленою від центру селища, а тому курсування автобусів та зручність їх маршрутів завжди було пріоритетним для нас питанням.

Мабуть, зайвим буде говорити про те, скільки важливих справ інколи доводиться робити нововодолажчанам саме у центрі: чи потрібно відвідати якусь установу, чи просто запастися продуктами харчування. І як же добре, що маємо таку можливість!

Приємно, що Нововодолазька селищна рада турбується про людей. Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін не забуває і про мешканців нашої вулиці Челюскіна. Тут постійно курсує безкоштовний автобус, зручний та комфортний.

Велика вдячність першому заступнику Нововодолазького селищного голови Лілії Іващенко та секретарю Нововодолазької селищної ради Наталії Степаненко, які розробили  зручний маршрут.

Окремо хочеться сказати про водія автобуса Сергія Васильовича Водолажченка. Він завжди усміхнений, привітний, ніколи не скаже грубого слова, завжди зачекає. Із задоволенням цього чоловіка ми вітали із Днем народження, а як тепло на душі було від того, яким же затишним він зробив свій автобус. У період новорічно-різдвяних свят Сергій Васильович навіть ялинку облаштував у своєму транспорті!

Від усього серця хочеться звернутися до всіх, хто робить наші будні комфортнішими. Спасибі за піклування і турботу, щира вдячність за те, що у своєму селищі Нова Водолага ми почуваємося справді як у себе вдома, де тепло, сонячно і привітно.

З повагою, Тетяна Іванко, Олена Рибальченко, Анатолій Діденко,

Світлана Яритенко та інші мешканці вулиці Челюскіна

Переглядів: 366
Дата публікації: 11:35 13.02.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>