«Афганістан: героїзм крізь біль і сум»

«Афганістан: героїзм крізь біль і сум»

Сьогодні відзначається 31-річниця виведення військ з Республіки Афганістан та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні земляки! Дорогі учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани  війни в Афганістані!

Щороку 15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав. Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в гарячих точках. І хоча з кожним роком історія все далі і далі віддаляє нас від тих вогняних років, але  священною є пам’ять про ваш героїзм, мужність під час виконанні інтернаціонального обов’язку.

Прийміть мої найщиріші вітання, дорогі ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, вітаю ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі. В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.
Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, сімейного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З повагою, Олександр Єсін,  голова Нововодолазької селищної

об’єднаної територіальної громади

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/2981 | Переглядів: 312Дата публікації: 08:01 15.02.2020