«Афганістан: героїзм крізь біль і сум»
«Афганістан: героїзм крізь біль і сум»

«Афганістан: героїзм крізь біль і сум»

Сьогодні відзначається 31-річниця виведення військ з Республіки Афганістан та День вшанування учасників бойових дій на території інших держав

Шановні земляки! Дорогі учасники бойових дій, воїни-інтернаціоналісти, ветерани  війни в Афганістані!

Щороку 15 лютого ми вшановуємо учасників бойових дій на території інших держав. Відзначення цієї дати свідчить про глибоку повагу українського суспільства до людей, яким довелося в мирні повоєнні роки виконувати нелегкий інтернаціональний обов’язок в гарячих точках. І хоча з кожним роком історія все далі і далі віддаляє нас від тих вогняних років, але  священною є пам’ять про ваш героїзм, мужність під час виконанні інтернаціонального обов’язку.

Прийміть мої найщиріші вітання, дорогі ветерани Афганської війни, що повернулися на рідну землю, вкриті бойовою славою, вітаю ваших рідних і близьких, які, незважаючи ні на що, в свій час вірили, що ви, їхні сини, брати, кохані, знову переступите поріг батьківської оселі. В глибокій шанобі схиляю голову перед пам’яттю тих, хто загинув. З вдячністю звертаюсь до тих,  хто живе поряд з нами.
Від усього серця бажаю вам і вашим родинам здоров’я, сімейного затишку та благополуччя, впевненості в завтрашньому дні, щастя, миру і добра.

З повагою, Олександр Єсін,  голова Нововодолазької селищної

об’єднаної територіальної громади

Переглядів: 424
Дата публікації: 08:01 15.02.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>