Соціальний проєкт "Ти можеш усе! Можливості безмежні"
Соціальний проєкт \"Ти можеш усе! Можливості безмежні\"

Соціальний проєкт "Ти можеш усе! Можливості безмежні"

Метою соціального проєкту «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим особам з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України

Мінсоцполітики разом з Громадською організацією «Прометеус» та Асоціацією «Інформаційні технології України» (далі – Асоціація) підписали  Меморандум про співпрацю та презентують соціальний проект «Ти можеш усе! Можливості безмежні».

Меморандум підписано з метою об’єднання зусиль, спрямованих на реалізацію Програми діяльності Кабінету Міністрів України в рамках цілей Міністерства соціальної політики у сфері підвищення якості навчання осіб з інвалідністю і сприяння у подальшому їх працевлаштуванні в ІТ-компанії.

В Україні проживає 2,7 млн. осіб з інвалідністю, з яких менш ніж 20% є працевлаштованими. При цьому 1,4 млн. осіб мають 3 групу інвалідності, яка дозволяє їм працювати, а в разі пристосування робочих місць для потреб особи з інвалідністю частина осіб з 2-ю та 1-ю групою можуть працювати на робочому місці або віддалено.

Метою соціального проєкту повного циклу «Ти можеш усе! Можливості безмежні!» є надання усім бажаючим особам з інвалідністю шансу навчатись безоплатно на онлайн-курсах та взяти участь у конкурсі на вакантні посади в провідних IT-компаніях України.

05 лютого 2020 проєкт стартував. У проєкті можуть взяти участь усі особи з інвалідністю.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/3003 | Переглядів: 291Дата публікації: 09:18 25.02.2020