Персональна виставка Олександра Крічфаловшого
Персональна виставка Олександра Крічфаловшого

Персональна виставка Олександра Крічфаловшого

26 лютого 2020 року відбулася персональна виставка «Грайливий пензлик» вихованця зразкового об’єднання юних художників «Колорит» - Олександра Крічфаловшого

За роки навчання у зразковому об’єднанні юних художників «Колорит», керівником якого є Світлана Миколаївна Мишак, Олександр був неодноразовим учасником та переможцем конкурсів обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів: «Знай і люби свій рідний край», «Таланти ІІІ тисячоліття», «Кроковеє коло», «Жива Вода Дельта», «Лотос надії», «Книга добра», «Охорона праці очима дітей».

Сашко володіє багатьма техніками і матеріалами. Найулюбленіша техніка – декоративний розпис.
Теплими та дружніми оваціями привітали автора персональної виставки всі, хто на неї завітав: мама Юлія Андріївна, тато Сергій Іванович, рідні, друзі, педагоги БДЮТ, вихованці «Колориту», начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок, головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Вікторія Розторгуєва-Безпала.
Директор закладу Людмила Слиш привітала Олександра та його батьків з цією визначною подією у його творчому житті та вручила грамоту юному художнику. Людмила Олексіївна висловила щиру подяку батькам Юлії Андріївні та Сергію Івановичу за всіляку підтримку його захоплення, розвиток здібностей і співпрацю.
Начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок поділилася своїми враженнями від події, висловила захоплення юним талановитим вихованцем «Колориту», побажала йому розвивати свої здібності, удосконалюватись, досягати нових вершин.
Для Саші педагоги БДЮТ підготували відеослайдшоу «Калейдоскоп вражень», яке переглянули всі разом, обговорюючи окремі моменти життя, які ми побачили на сімейних фото і світлинах «Колориту».
Приємне спілкування, позитивні емоції, атмосфера творчості, таланту панували під час заходу!
Дякуємо всім учасникам за участь, небайдужість та підтримку!
Твочого злету твоєму таланту, Олександре!
БДЮТ Нововодолазької селищної ради
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 934
Дата публікації: 12:09 27.02.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>