Персональна виставка Олександра Крічфаловшого

26 лютого 2020 року відбулася персональна виставка «Грайливий пензлик» вихованця зразкового об’єднання юних художників «Колорит» - Олександра Крічфаловшого

За роки навчання у зразковому об’єднанні юних художників «Колорит», керівником якого є Світлана Миколаївна Мишак, Олександр був неодноразовим учасником та переможцем конкурсів обласного, Всеукраїнського та Міжнародного рівнів: «Знай і люби свій рідний край», «Таланти ІІІ тисячоліття», «Кроковеє коло», «Жива Вода Дельта», «Лотос надії», «Книга добра», «Охорона праці очима дітей».

Сашко володіє багатьма техніками і матеріалами. Найулюбленіша техніка – декоративний розпис.
Теплими та дружніми оваціями привітали автора персональної виставки всі, хто на неї завітав: мама Юлія Андріївна, тато Сергій Іванович, рідні, друзі, педагоги БДЮТ, вихованці «Колориту», начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок, головний спеціаліст відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради Вікторія Розторгуєва-Безпала.
Директор закладу Людмила Слиш привітала Олександра та його батьків з цією визначною подією у його творчому житті та вручила грамоту юному художнику. Людмила Олексіївна висловила щиру подяку батькам Юлії Андріївні та Сергію Івановичу за всіляку підтримку його захоплення, розвиток здібностей і співпрацю.
Начальник відділу освіти Нововодолазької селищної ради Ольга Козачок поділилася своїми враженнями від події, висловила захоплення юним талановитим вихованцем «Колориту», побажала йому розвивати свої здібності, удосконалюватись, досягати нових вершин.
Для Саші педагоги БДЮТ підготували відеослайдшоу «Калейдоскоп вражень», яке переглянули всі разом, обговорюючи окремі моменти життя, які ми побачили на сімейних фото і світлинах «Колориту».
Приємне спілкування, позитивні емоції, атмосфера творчості, таланту панували під час заходу!
Дякуємо всім учасникам за участь, небайдужість та підтримку!
Твочого злету твоєму таланту, Олександре!
БДЮТ Нововодолазької селищної ради
Альбом: