Увага! Карантин!
Увага! Карантин!

Поділитися новиною:

Увага! Карантин!

До уваги жителів громади! Нововодолазька селищна рада інформує

Нововодолазькою селищною  радою  на час карантинних заходів, з 16 березня до 3 квітня 2020 року, скасовані прийоми громадян.

Відповідні заходи запроваджуються задля безпеки жителів Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади в період поширення COVID-19.

Всі консультації та роз'яснення можна отримати не виходячи з дому та не ризикуючи своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей, звернувшись за телефоном (05740) 4-21-28 - загальний відділ селищної ради; або електронною поштою: nova.vodolaga_selrada@ukr.net.

Актуальну інформацію щодо карантинних заходів можна знайти на офіційному WEB-сайті Нововодолазької селищної ОТГ за посиланням: http://vodolaga-gromada.gov.ua/ або у групі соціальної мережі Facebook «Нововодолазька селищна ОТГ».

Центр надання адміністративних послуг через загрозу поширення COVID-19, працює в обмеженому режимі.

Прийом документів здійснюється дистанційно (поштою або через електронний сервіс: vodolaga.tsnap@ukr.net).

Видача раніше поданих документів здійснюється в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонним записом (05740) 4-20-26, з дотриманням заходів особистого захисту відвідувачами.

!ЗАБОРОНЕНО!

1. Проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб;

2. Робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів розважальної діяльності та спортивних секцій, торгівельного (в тому числі, які здійснюють підприємницьку діяльність роздрібної торгівлі в малих архітектурних формах (МАФ)) і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торгівельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту

3Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

4. Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі в автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху, та в автобусах селищної ради «Соціальна турбота»;

5. Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

 

Офіси старост по старостинським округам Нововодолазької об’єднаної територіальної громади також працюють в умовах карантину.

Дослухайтесь до рекомендацій лікарів і пам´ятайте про власну відповідальність.

При перших ознаках захворювання ТЕРМІНОВО звертайтесь до сімейних лікарів.

Прохання до всіх жителів громади, зберігати спокій!

Приєднані документи:

Розпорядження Нововодолазької селищної ради №34 від 17 березня 2020 року "Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Нововодолазької об’єднаної територіальної громади, з метою попередження захворюваності на гостру респіраторну хворобу CОVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2"
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/3049 | Переглядів: 1080Дата публікації: 17:16 17.03.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих