Увага! Карантин!
Увага! Карантин!

Увага! Карантин!

До уваги жителів громади! Нововодолазька селищна рада інформує

Нововодолазькою селищною  радою  на час карантинних заходів, з 16 березня до 3 квітня 2020 року, скасовані прийоми громадян.

Відповідні заходи запроваджуються задля безпеки жителів Нововодолазької селищної об'єднаної територіальної громади в період поширення COVID-19.

Всі консультації та роз'яснення можна отримати не виходячи з дому та не ризикуючи своїм здоров'ям та здоров'ям інших людей, звернувшись за телефоном (05740) 4-21-28 - загальний відділ селищної ради; або електронною поштою: nova.vodolaga_selrada@ukr.net.

Актуальну інформацію щодо карантинних заходів можна знайти на офіційному WEB-сайті Нововодолазької селищної ОТГ за посиланням: http://vodolaga-gromada.gov.ua/ або у групі соціальної мережі Facebook «Нововодолазька селищна ОТГ».

Центр надання адміністративних послуг через загрозу поширення COVID-19, працює в обмеженому режимі.

Прийом документів здійснюється дистанційно (поштою або через електронний сервіс: vodolaga.tsnap@ukr.net).

Видача раніше поданих документів здійснюється в обмеженому режимі черговими працівниками за попереднім телефонним записом (05740) 4-20-26, з дотриманням заходів особистого захисту відвідувачами.

!ЗАБОРОНЕНО!

1. Проведення всіх масових (культурних, розважальних, спортивних, соціальних, релігійних, рекламних та інших) заходів, у яких бере участь понад 10 осіб;

2. Робота суб’єктів господарювання, яка передбачає приймання відвідувачів, зокрема закладів громадського харчування (ресторанів, кафе тощо), закладів розважальної діяльності та спортивних секцій, торгівельного (в тому числі, які здійснюють підприємницьку діяльність роздрібної торгівлі в малих архітектурних формах (МАФ)) і побутового обслуговування населення, крім роздрібної торгівлі продуктами харчування, пальним, засобами гігієни, лікарськими засобами та виробами медичного призначення, засобами зв’язку, провадження банківської та страхової діяльності, а також торгівельної діяльності і діяльності з надання послуг з громадського харчування із застосуванням адресної доставки замовлень за умови забезпечення відповідного персоналу засобами індивідуального захисту

3Регулярні та нерегулярні перевезення пасажирів автомобільним транспортом у приміському, міжміському внутрішньообласному сполученні (крім перевезення легковими автомобілями);

4. Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в одному транспортному засобі в автомобільному транспорті, що здійснює регулярні пасажирські перевезення на міських маршрутах у звичайному режимі руху, та в автобусах селищної ради «Соціальна турбота»;

5. Перевезення понад 10 пасажирів одночасно в автобусах, які виконують регулярні пасажирські перевезення на автобусних маршрутах в режимі маршрутного таксі.

 

Офіси старост по старостинським округам Нововодолазької об’єднаної територіальної громади також працюють в умовах карантину.

Дослухайтесь до рекомендацій лікарів і пам´ятайте про власну відповідальність.

При перших ознаках захворювання ТЕРМІНОВО звертайтесь до сімейних лікарів.

Прохання до всіх жителів громади, зберігати спокій!

Приєднані документи:

Розпорядження Нововодолазької селищної ради №34 від 17 березня 2020 року "Про тимчасове зупинення роботи об’єктів загального користування, розташованих на території Нововодолазької об’єднаної територіальної громади, з метою попередження захворюваності на гостру респіраторну хворобу CОVID-19, спричиненої короновірусом SARS-CoV-2"
Переглядів: 1346
Дата публікації: 17:16 17.03.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>