Підтримка соціально вразливих верств населення
Підтримка соціально вразливих верств населення

Поділитися новиною:

Підтримка соціально вразливих верств населення

Сьогодні розпочалася доставка продуктових наборів соціально-незахищеним верствам населення громади

1000 продуктових наборів!
Розпочинаємо доставку продуктових наборів - пенсіонерам (за віком 80 +), а це 684 громадянина, інваліди АТО - 9, інваліди війни - 10, недієздатні - 10 осіб, багатодітні-малозабезпечені сім’ї (які мають 5 і більше дітей), діти з порушенням опорно-рухового апарату, сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах, діти під опікою, прийомні сім’ї, дитячі будинки сімейного типу - 194 дитини, особи з порушенням опорно-рухового апарату - 93 людини.
Як завжди не залишився осторонь доброї справи і директор «Агрофірми Світанок» Олександр Колісник, який надав свою продукцію до продуктового набору!
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/3084 | Переглядів: 311Дата публікації: 14:32 15.04.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Версія для слабо- зорих