З Днем прикордонника України!

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Прийміть сердечні вітання з нагоди професійного свята – Дня прикордонника.
Ваша служба важка, небезпечна, вимагає дисципліни і витримки, але водночас це почесний обов'язок, який дозволяє нам мирно працювати, мріяти, будувати майбутнє.
Ви - зразок професіоналізму, витримки й сміливості. Ваша стійкість та мужність, нелегка служба вдень і вночі, у спеку та холод є яскравим прикладом для підростаючих поколінь.
Цього святкового дня висловлюю глибоку вдячність вам, шановні прикордонники, усім тим, хто нині сумлінно і самовіддано виконує почесний конституційний обов'язок щодо забезпечення недоторканності кордонів нашої Вітчизни.
Бажаю вам і вашим сім'ям міцного здоров'я, щастя, життєвих гараздів, родинного миру і спокою. Нехай любов до Батьківщини й людська шана надихають вас на нові звершення у благородній справі вірного служіння рідному народу.

Дата публікації: 08:00 30.04.2020