Нововодолазька ОТГ продовжує працювати над благоустроєм території громади

Нововодолазька ОТГ продовжує працювати над благоустроєм території громади

Навіть в умовах карантину, працівники служби благоустрою селищної ради не перестають натхненно працювати на благо нашої громади!

Так, нещодавно на клумбах нашого селища були посаджені квітучі петунії, також квіти були передані й на старостинські округи громади, для озеленення підпорядкованих територій.

Триває підготовка зон відпочинку! Впорядковується територія парку, дитячих та спортивних майданчиків, зокрема обкошується трава, прибирається сміття та ін.

Очищаються узбічча доріг від піску, комунальними службами проведена робота з грейдерування та профілювання доріг з грунтовим покриттям у селищі та у старостинських округах, проводиться ямочний ремонт автошляхів, у селищі пофарбовано металеві автовідбійники та  бордюри вздовж доріг, проводиться заміна ліхтарів вуличного освітлення на нові енергоефективні ліхтарі.

Майже кожного дня виконується чимало роботи для того, щоб наша громада була охайною та комфортною для її мешканців.

Альбом: благ
Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/3123 | Переглядів: 180Дата публікації: 15:44 12.05.2020