До уваги фізособи-"єдинники"!
До уваги фізособи-\"єдинники\"!

До уваги фізособи-"єдинники"!

22 квітня 2020 року Урядом було затверджено порядок виплати допомоги фізособам-«єдинникам» І та ІІ груп на дітей, цей порядок було затверджено Постановою КМУ від 22.04.2020 р. №329

Головною умовою отримання допомоги є сплата ЄСВ за усі місяці 2019 року. Або, якщо ФОП зареєструвався не спочатку 2019 р., – протягом усіх місяців 2019 року після державної реєстрації.

Для призначення допомоги на дітей заявник подає/надсилає органу соціального захисту населення заяву за формою згідно з додатком до Порядку №329 у паперовій або електронній формі із зазначенням рахунка в установі уповноваженого банку і документи, які підтверджують право на отримання допомоги.

Зрозуміло, що на час карантину особистий прийом громадян органами соцзахисту обмежено. Тому в паперовій формі такі документи можна надати поштою (рекомендованим листом із описом вкладення). Щодо електронного шляху подання, то це зробити можна на сайті Мінсоцполітики. Для цього потрібно заповнити спеціальну форму на порталі https://dopomoga2fop.ioc.gov.ua/ за допомогою електронного підпису.

За детальною інформацією звертатися до Управління праці та соціального захисту населення Нововодолазької районної державної адміністрації за телефоном: 4-26-11.

Web-адреса: vodolaga-gromada.gov.ua/news/id/3135 | Переглядів: 135Дата публікації: 10:41 12.05.2020