Про відновлення роботи дитячих садочків
Про відновлення роботи дитячих садочків

Про відновлення роботи дитячих садочків

З 1 червня відновлюють роботу дитячі садки «Казка», «Малятко» та «Барвінок»

З 1 червня відновлюють роботу дитячі садки «Казка», «Малятко» та «Барвінок».
Ми живемо в реаліях 2020 року, не подібних на попередні роки. Задля здоров’я наших дітей ми повинні враховувати всі ті вимоги, які ставлять перед нами Міністерство охорони здоров’я та головний санітарний лікар. Тому в тестовому режимі відновлять роботу 3 групи в дитячому садку «Казка», 1 група в дитсадку «Малятко» та 1 група в дитсадку «Барвінок». Кількість вихованців в кожній групі не повинна перевищувати 15. На даний час групи сформовані без дітей, які в цьому році закінчують навчання в дитячому садку. Але ми не відмовляємо нікому. Шановні батьки, при подальшому формуванні груп ми будемо враховувати ваші сімейні обставини. Просимо вас з порозумінням поставитися до ситуації, що склалася не лише в нашій громаді, а й у всій країні. 
Нові правила, що діють в дитячих садках:
1. Працівники повинні носити маски, батьки повинні бути в масках, діти – без масок.
2. Батьки передають дітей вихователю за межами будівлі, дотримуючись 1,5-метрової дистанції.
3. Перед входом в дитячий садок дітям вимірюють температуру безконтактним термометром. Діти, в яких виявлено температуру тіла понад 37,2°С або ознаки респіраторних захворювань не допускаються до закладу дошкільної освіти.
4. На вході в дитячий садок розташований антисептик, яким діти обробляють руки з допомогою персоналу закладу.
5. Працівникам та дітям кожні 4 години вимірюється температура тіла.
6. Кожні 2 години проводиться дезінфекція поверхонь. 
7. Проводиться почергове провітрювання кімнат.
8. Надаватимуться переваги заняттям на свіжому повітрі. Обмежені заняття та ігри, що передбачають безпосередній фізичний контакт між дітьми та персоналом.
9. Меблі в кімнатах розміщені таким чином, щоб забезпечити максимально можливе фізичне дистанціювання. 
10. З метою дотримання групової ізоляції для кожної групи забезпечено окремі входи.
11. Забороняється:
• використання багаторазових рушників, м’яких іграшок та килимів з довгим ворсом;
• перебування в приміщенні у вуличному взутті;
• проведення  заходів за участі дітей з більш, ніж однієї групи та за присутності глядачів.
У дитячих садках наявні відповідні засоби захисту, дезінфікуючі засоби, безконтактні термометри, засоби для особистої гігієни. Ніяких додаткових коштів від батьківської громади не потрібно. 
Нехай наші діти будуть здорові та щасливі!

Переглядів: 265
Дата публікації: 20:57 29.05.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>