Старт Бюджету участі - 2020

З 01 червня розпочинається прийом проектів від мешканців громади на Бюджет участі Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Прийом проектів, як завжди, триватиме протягом 2-х місяців, а саме до 31 липня 2020 року

У зв’язку з продовженням режиму карантину до 22 червня 2020 року (постанова Кабінету Міністрів України від 20 травня 2020 р. № 392 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України»), прийом проектів від мешканців громади в рамках Бюджету участі та консультування буде здійснюватися у онлайн форматі.

Свій проект можна подати за допомогою електронної системи, посилання на яку розміщено у розділі «Бюджет участі» на офіційному веб-сайті Нововодолазької селищної ОТГ https://budget.e-dem.ua/6324255100

Якщо ж Ви не досить впевнені у правильності чи повноті свого проекту, Ви можете відправити свій проект на ПОПЕРЕДНІЙ розгляд координатору Бюджету участі Нововодолазької ОТГ, заповнивши гугл форму (зміст, якої повністю відповідає розділам проекту) за наступним посиланням: https://drive.google.com/open?id=1m9qhvBUKhd89uraN003o5cTho9Dv_ZN1LeEgiA2gzSE.

Після цього з Вами зв’яжуться, проконсультують та допоможуть з проектом. Варто зазначити, що ця гугл форма буде доступна для перегляду лише координатору Бюджету участі.

Інші основні вимоги залишаються незмінними, а саме:

Автором проекту може бути дієздатний громадянин України (в тому числі іноземці та особи без громадянства, які мають дозвіл на постійне проживання на території України, внутрішньо переміщені особи, які відповідно до Закону України «Про забезпечення прав і свобод внутрішньо переміщених осіб» мають довідку про взяття на облік ВПО) віком від 14 років, який зареєстрований або проживає на території Нововодолазької селищної ОТГ.

Один автор/група авторів у 2020 році може подати не більше 3-х проектів, які можуть стосуватись об’єкта, що належить до комунальної власності Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади (наприклад:  земельної ділянки, вулиці, парку, скверу тощо).

Проект має отримати підтримку не менше 10 мешканців Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади (крім автора/авторів), список яких з підписами додається до проекту.

Об’єкт, який буде створений внаслідок реалізації проекту, має бути загальнодоступним для всіх мешканців Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади.

Подані проекти для фінансування за рахунок коштів Бюджету участі Нововодолазької селищної ОТГ повинні відповідати пріоритетам розвитку громади, визначеним у стратегічних документах та бути спрямовані, зокрема, на поліпшення комфорту проживання мешканців та естетичного вигляду громади, сприяти соціально-економічному, культурному і просторовому розвитку, впровадженню сучасних інноваційних проектів у всіх сферах життєдіяльності громади (не пов’язані з поточною роботою у відповідних галузях та сферах діяльності і поточним утриманням бюджетних установ). Проект НЕ може бути приватного комерційного характеру.

Більш детально про умови подачі та вимоги до проектів можна прочитати у Положенні про Бюджет участі (громадський бюджет) Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади у розділі «Бюджет участі (громадський бюджет)» на офіційному веб-сайті громади. Там також можна знайти форму заявки, інструкції по написанню проекту та іншу інформацію.

На реалізацію проектів у рамках Бюджету участі Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, що будуть подані у 2020 році та отримають статус «переможців» із селищного бюджету у 2021 році буде виділено 1 500 000 гривень, які розподіляються наступним чином:

смт Нова Водолага

700 000 грн.

Знам’янський старостинський округ № 1

Староводолазький старостинський округ № 2

Одринський старостинський округ № 3

Ордівський старостинський округ № 4

Сосонівський старостинський округ № 5

Новоселівський старостинський округ № 6

200 000 грн.

Федорівський старостинський округ № 7

100 000 грн.

Тож, якщо маєте ідеї, що спрямовані на покращення та розвиток нашої громади, подайте їх на Бюджет участі !!!

ПЕРЕТВОРІТЬ НАШУ ОТГ НА ОТГ МРІЇ !!!

Отримати детальнішу інформацію чи проконсультуватися щодо написання свого проекту можна звернувшись до відділу економічного розвитку та інвестицій селищної ради за телефоном (05740) 4-20-91 або електронною поштою: vodolaga.otg-invest@ukr.net

Дата публікації: 08:10 01.06.2020