Підведення підсумків "Разом в майбутнє"
Підведення підсумків \"Разом в майбутнє\"

Підведення підсумків "Разом в майбутнє"

22.04.2020 року були визначені переможці обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє».

Серед проектів-переможців Нововодолазької селищної ОТГ, які будуть реалізовані протягом цього року:

1) Проект «Мотузковий парк у селі Федорівка Федорівського старостинського округу № 7», основна мета якого – створення належних умов для всебічного розвитку, активного відпочинку, стимулювання інтересу дітей, молоді та дорослих громади до спорту та водночас підвищення туристичної привабливості громади створення об’єкту для нового спортивного туристичного маршруту. 

Таким чином, реалізація мініпроєкту «Мотузковий парк у селі Федорівка Федорівського старостинського округу № 7»  дасть можливість вирішити цілий комплекс проблем та призвести до розвитку громади:

 • відновлення духовних сил та зміцнення здоров’я мешканців громади;
 • емоційне розвантаження людини, усунення негативних наслідків стресу, виховання лідерських якостей особистості, впевненості у власних силах і подолання страху висоти;
 • сприяння інтеграції дітей та молоді в суспільство;
 • запобігання проявам деструктивної поведінки за рахунок направлення енергії в «правильне» русло;
 • заохочення дітей та молоді до занять спортом, популяризація ведення здорового способу життя;
 • раціоналізація використання рекреаційного потенціалу вільної території соснового лісу;
 •  розширення, підвищення та задоволення потреб у сфері дозвілля мешканців та гостей (туристів) громади в активних розвагах із застосуванням сучасного обладнання;
 • підвищення туристичної привабливості громади;
 • соціально-економічний розвиток громади.

2) Проект «Облаштування скеледрому «Нововодолазька скеля» у Нововодолазькому ліцеї № 3 Нововодолазької селищної ради». Це проект спрямовано на створення сучасних умов для занять швидко-прогресуючим в усьому світі видом спорту, відволікання дітей та молоді від впливу вулиці. А також дозволить: 

 • Підвищити фізичну підготовку дітей та молоді  об’єднаної територіальної громади, покращити їх здоров’я;
 • Удосконалити навички у скелелазінні, дозволить брати участь в змаганнях різного рівня, виконувати спортивні розрядні вимоги;
 • Збільшити кількість жителів селища, які вестимуть здоровий спосіб життя;
 • Залучити учнівську молодь та жителів  ОТГ до занять фізичною культурою через один з сучасних та екстремальних видів спорту.

3) Проект «Сучасна мистецька школа з оновленим фондом музичних інструментів». 

Метою проєкту «Сучасна мистецька школа з оновленим фондом музичних інструментів» - створення умов для надання освітніх послуг у мистецькій школі на новому сучасному рівні, зміцнення матеріальної бази Дитячої школи мистецтв смт Нова Водолага, часткове підсилення її спроможності, надання можливостей для подальшого розвитку. 

Тож, з нетерпінням чекаємо на реалізацію таких важливих для громади проектів.

Переглядів: 163
Дата публікації: 14:55 23.04.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>