Благоустрій громади продовжується!

Дороги, парк, дитячі і спортивні майданчики, різнобарвні клумби — це обличчя нашої громади, і саме їх стан, охайність та чистота покликані забезпечити нововодолажчанам комфортне проживання у рідному населеному пункті

Відтак, навіть під час карантину, служба благоустрою відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради  не зупиняла своєї роботи.

Зусиллями працівників  служби благоустрою було ліквідовано  стихійне сміттєзвалище по вулиці Козацькій в смт Нова Водолага.

Триває підготовка зон відпочинку  для мешканців громади.

Для комфортного пересування пішоходів  облаштовано тротуари  по вулиці Воскресінській. Наразі  такі роботи проводяться і по вулиці Троїцька.

У громаді продовжується облаштування вуличного освітлення. Так, нещодавно у селах Низівка і Стулепівка  були проведено нові лінії (два і чотири кілометри відповідно).

У смт Нова Водолага, селах Ордівка, Новоселівка, Знам’янка,Стара Водолага, Федорівка, Одринка триває заміна старих ліхтарів вуличного освітлення на сучасні енергозберігаючі.

Ось такі нові зруби колодязів загального користування з’являються  на вулицях нашої громади.

Для зручності пасажирів  становлюються павільйони очікування громадського транспорту

Продовжується поточний ремонт доріг.

Дата публікації: 13:19 05.06.2020