Благоустрій громади продовжується!
Благоустрій громади продовжується!

Благоустрій громади продовжується!

Дороги, парк, дитячі і спортивні майданчики, різнобарвні клумби — це обличчя нашої громади, і саме їх стан, охайність та чистота покликані забезпечити нововодолажчанам комфортне проживання у рідному населеному пункті

Відтак, навіть під час карантину, служба благоустрою відділу житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної ради  не зупиняла своєї роботи.

Зусиллями працівників  служби благоустрою було ліквідовано  стихійне сміттєзвалище по вулиці Козацькій в смт Нова Водолага.

Триває підготовка зон відпочинку  для мешканців громади.

 

Для комфортного пересування пішоходів  облаштовано тротуари  по вулиці Воскресінській. Наразі  такі роботи проводяться і по вулиці Троїцька.

У громаді продовжується облаштування вуличного освітлення. Так, нещодавно у селах Низівка і Стулепівка  були проведено нові лінії (два і чотири кілометри відповідно).

У смт Нова Водолага, селах Ордівка, Новоселівка, Знам’янка,Стара Водолага, Федорівка, Одринка триває заміна старих ліхтарів вуличного освітлення на сучасні енергозберігаючі.

Ось такі нові зруби колодязів загального користування з’являються  на вулицях нашої громади.

Для зручності пасажирів  становлюються павільйони очікування громадського транспорту

 

Продовжується поточний ремонт доріг.

 

Переглядів: 318
Дата публікації: 13:19 05.06.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>