Запрошуємо долучитися до вебінару «Правила маркування харчових продуктів при експорті до ЄС»
Запрошуємо долучитися до вебінару «Правила маркування харчових продуктів при експорті до ЄС»

Запрошуємо долучитися до вебінару «Правила маркування харчових продуктів при експорті до ЄС»

Із метою підвищення рівня обізнаності представників малого та середнього бізнесу регіону з питань організації та провадження підприємницької діяльності у частині здійснення експорту у рамках реалізації освітнього проєкту «Експорт. Ера-М», 30 червня 2020 року буде проведено вебінар «Правила маркування харчових продуктів при експорті до ЄС»

30 червня 2020 року

Час проведення: 15:00-15:40

Посилання: https://cutt.ly/oumUAdL

Цільова аудиторія: представники малого та середнього бізнесу Харківської області, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, які зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках.

Формат проведення заходу дозволить його учасникам отримати інформацію щодо обов’язкових елементів маркування харчової продукції, зокрема енергетична цінність, склад інгредієнтів, наявність алергенів, вміст жирів, цукру, а також практичних порад щодо розробки дизайну упаковки, вибору каналів просування продукції.

Приєднані документи:

Програма вебінару "Правила маркування харчових продуктів при експорті до ЄС"
Переглядів: 236
Дата публікації: 11:55 22.06.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>