Запрошуємо долучитися до вебінару «Правила маркування харчових продуктів при експорті до ЄС»

Із метою підвищення рівня обізнаності представників малого та середнього бізнесу регіону з питань організації та провадження підприємницької діяльності у частині здійснення експорту у рамках реалізації освітнього проєкту «Експорт. Ера-М», 30 червня 2020 року буде проведено вебінар «Правила маркування харчових продуктів при експорті до ЄС»

30 червня 2020 року

Час проведення: 15:00-15:40

Посилання: https://cutt.ly/oumUAdL

Цільова аудиторія: представники малого та середнього бізнесу Харківської області, менеджери відділів збуту, суб’єкти підприємницької діяльності – фізичні особи підприємці, які зацікавлені в активній присутності власної продукції на зовнішніх ринках.

Формат проведення заходу дозволить його учасникам отримати інформацію щодо обов’язкових елементів маркування харчової продукції, зокрема енергетична цінність, склад інгредієнтів, наявність алергенів, вміст жирів, цукру, а також практичних порад щодо розробки дизайну упаковки, вибору каналів просування продукції.

Приєднані документи:

Програма вебінару "Правила маркування харчових продуктів при експорті до ЄС"
Дата публікації: 11:55 22.06.2020