До відома споживачів житлово-комунальних послуг!

КП "Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство" інформує

Комунальне підприємство «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» нагадує про необхідність здійснювати платежі за надані послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення своєчасно та в повному обсязі! Внаслідок несплати абонентами за спожиті послуги, КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» втрачає можливість вчасно сплачувати за спожиту електроенергію, платити податки та збори, виплачувати заробітну плату працівникам, підтримувати в належному стані матеріально-технічну базу, що негативно впливає на вчасне та якісне виконання робіт підприємства, особливо профілактичних протиаварійних та відновлювальних робіт. На сьогоднішній день загальний борг нововодолажчан за послуги з водопостачання та водовідведення становить 383,5 тисяч гривень, з яких 150,3 тисяч - заборгованість понад 2-3 місяці. Шановні абоненти, якщо у вас накопичився борг за централізоване холодне водопостачання та водовідведення, ви можете скористатись послугою його реструктуризації, розділивши борг на посильний для вас термін та суми для щомісячної сплати.

Також звертаємо вашу увагу, що надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення здійснюється виключно на договірних засадах, відповідно до частини 2 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», тобто кожен індивідуальний споживач зобов'язаний укласти договір про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом. Тому КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» просить споживачів послуг з централізованого водопостачання/водовідведення (власників квартир та приватного сектору) з’явитися до підприємства для укладення договору, адже необгрунтована відмова споживача (іншої особи, яка відповідно до договору або закону укладає договір в інтересах споживача) від укладання договору є підставою для припинення в односторонньому порядку виконавцем надання відповідної комунальної послуги такому споживачу.

Наприкінці свого звернення хотілося б ще раз зазначити, що левова частка доходу підприємства - це кошти, які ми отримуємо від споживачів, і якщо послуги залишаються несплаченими, то відповідно у підприємства немає коштів на заміну насосів, на придбання деталей для ремонту водопровідних мереж чи ліквідації аварії, тому ймовірність в один прекрасний день залишитися без водопостачання нашому селищу досить велика.

Шановні споживачі, просимо вас ставитися відповідально і свідомо до споживання послуг та їх оплати.

Директор КП «Нововодолазьке
водопровідно-каналізаційне підприємство»