До відома споживачів житлово-комунальних послуг!
До відома споживачів житлово-комунальних послуг!

До відома споживачів житлово-комунальних послуг!

КП "Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство" інформує

Комунальне підприємство «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» нагадує про необхідність здійснювати платежі за надані послуги з централізованого постачання холодної води і водовідведення своєчасно та в повному обсязі! Внаслідок несплати абонентами за спожиті послуги, КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» втрачає можливість вчасно сплачувати за спожиту електроенергію, платити податки та збори, виплачувати заробітну плату працівникам, підтримувати в належному стані матеріально-технічну базу, що негативно впливає на вчасне та якісне виконання робіт підприємства, особливо профілактичних протиаварійних та відновлювальних робіт. На сьогоднішній день загальний борг нововодолажчан за послуги з водопостачання та водовідведення становить 383,5 тисяч гривень, з яких 150,3 тисяч - заборгованість понад 2-3 місяці. Шановні абоненти, якщо у вас накопичився борг за централізоване холодне водопостачання та водовідведення, ви можете скористатись послугою його реструктуризації, розділивши борг на посильний для вас термін та суми для щомісячної сплати.

Також звертаємо вашу увагу, що надання послуг з централізованого постачання холодної води і водовідведення здійснюється виключно на договірних засадах, відповідно до частини 2 статті 7 Закону України «Про житлово-комунальні послуги», тобто кожен індивідуальний споживач зобов'язаний укласти договір про надання житлово-комунальних послуг у порядку і випадках, визначених законом. Тому КП «Нововодолазьке водопровідно-каналізаційне підприємство» просить споживачів послуг з централізованого водопостачання/водовідведення (власників квартир та приватного сектору) з’явитися до підприємства для укладення договору, адже необгрунтована відмова споживача (іншої особи, яка відповідно до договору або закону укладає договір в інтересах споживача) від укладання договору є підставою для припинення в односторонньому порядку виконавцем надання відповідної комунальної послуги такому споживачу.

Наприкінці свого звернення хотілося б ще раз зазначити, що левова частка доходу підприємства - це кошти, які ми отримуємо від споживачів, і якщо послуги залишаються несплаченими, то відповідно у підприємства немає коштів на заміну насосів, на придбання деталей для ремонту водопровідних мереж чи ліквідації аварії, тому ймовірність в один прекрасний день залишитися без водопостачання нашому селищу досить велика.

Шановні споживачі, просимо вас ставитися відповідально і свідомо до споживання послуг та їх оплати.

Директор КП «Нововодолазьке
водопровідно-каналізаційне підприємство» 

О.О. Шахіяров

Переглядів: 276
Дата публікації: 13:28 22.06.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>