Шановні мешканці Нововодолазької ОТГ!
Шановні мешканці Нововодолазької ОТГ!

Шановні мешканці Нововодолазької ОТГ!

Центр первинної медико-санітарної допомоги Нововодолазької селищної ради повідомляє:

У зв'язку зі збільшенням захворюваності на гострі распіраторні хвороби звертаємо вашу увагу на те, що для проходження медичного профілактичного огляду школярів 2-11 класів, необхідно звертатися до свого сімейного лікаря з 11:00 до 14:00.


З метою попередження розповсюдження на території Нововодолазької ОТГ коронавірусної інфекції просимо при ознаках застуди, підвищення температури залишатися вдома та звертатися за телефоном до свого сімейного лікаря або за телефонами: 4-10-16, 099-412-48-72. Реєстратор з'єднає вас із сімейним лікарем, який визначить подальшу тактику лікування та надасть рекомендації.

 Бережіть своє здоров'я та здоров'я своїх близьких. 

Переглядів: 552
Дата публікації: 11:33 04.08.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>