До уваги мешканців громади!
До уваги мешканців громади!

До уваги мешканців громади!

Епідемічна ситуація щодо COVID-19 на території Нововодолазької громади

    З 01.05.2020 по 07.08.2020 року на території Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади зареєстровано та підтверджено Харківським обласним лабораторним центром 18 випадків  захворювань на COVID-19. 12 пацієнтів проліковані в  інфекційних відділеннях області. На сьогодні проходять дообстеження 17 пацієнтів. За останній період збільшилась кількість звернень пацієнтів зі скаргами на підвищення температури, вираженою слабкістю  та кашлем.

Шановні громадяни, вкотре звертаємось до вас з проханням дотримуватись умов карантину, без нагальної потреби не відвідувати лікувальні заклади, по можливості вирішувати питання з сімейним лікарем в телефонному режимі. Будь ласка, користуйтесь попереднім записом, щоб не утворювати черг  до сімейних лікарів. Записатися попередньо на прийом до лікаря, отримати інформацію з будь-яких питань, що стосуються роботи лікувальних закладів КНП «ЦПМСД» Нововодолазької селищної ради, ви можете за телефонами: 4-10-16, 099-412-48-72 та онлайн через  Медкард 24.

Переглядів: 508
Дата публікації: 14:10 07.08.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>