До уваги мешканців громади!

Епідемічна ситуація щодо COVID-19 на території Нововодолазької громади

З 01.05.2020 по 07.08.2020 року на території Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади зареєстровано та підтверджено Харківським обласним лабораторним центром 18 випадків  захворювань на COVID-19. 12 пацієнтів проліковані в  інфекційних відділеннях області. На сьогодні проходять дообстеження 17 пацієнтів. За останній період збільшилась кількість звернень пацієнтів зі скаргами на підвищення температури, вираженою слабкістю  та кашлем.

Шановні громадяни, вкотре звертаємось до вас з проханням дотримуватись умов карантину, без нагальної потреби не відвідувати лікувальні заклади, по можливості вирішувати питання з сімейним лікарем в телефонному режимі. Будь ласка, користуйтесь попереднім записом, щоб не утворювати черг  до сімейних лікарів. Записатися попередньо на прийом до лікаря, отримати інформацію з будь-яких питань, що стосуються роботи лікувальних закладів КНП «ЦПМСД» Нововодолазької селищної ради, ви можете за телефонами: 4-10-16, 099-412-48-72 та онлайн через  Медкард 24.

Дата публікації: 14:10 07.08.2020