Потоваришуйте з Безпечним КілоВольтиком!

Інформує АТ "Харківобленерго"

Увага! АТ “Харківобленерго” розпочинає соціальний проєкт “Віртуальна школа електробезпеки”.

Для допитливих дітей енергетики розробили цілу рубрику тестів-вікторин з питань електробезпеки та енергозбереження.

Безпечний КілоВольтик пропонує хлопчикам та дівчаткам до 14 років перевірити свої знання та пройти тест онлайн.

В основі вікторини — запитання з основних правил обережного поводження з побутовими електроприладами та безпечного находження поблизу енергетичного обладнання.

Головною “родзинкою” в розробці тесту є використання малюнків, які діти міста та області щорічно надсилали до АТ “Харківобленерго” для участі в творчих конкурсах.

Тестування дозволить Вам, любі діти, визначити рівень знань з основ безпеки життєдіяльності.

Щотижня учасників, які швидко та вірно дадуть відповіді на запитання, чекають подарунки: почесні грамоти та тематичні набори поліграфічної продукції.

КілоВольтик чекає на Ваші вірні відповіді та бажає досягнути гарних результатів!

Посилання для проходження тесту: https://www.oblenergo.kharkov.ua/layn-testy-viktoryny-bezpechnyy-kilovoltyk

Дата публікації: 12:59 17.08.2020