До уваги мікро, малих та середніх підприємств

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (“AГРО”) запрошує подавати концепції субгрантових проектів доробки/переробки плодоовочевої, м’ясної, молочної або рибної продукції для вдосконалення партнерств із мікро-, малими та середніми підприємствами (ММСП)

Діяльність за субгрантом буде зосереджена переважно в південних та східних областях України, зокрема, в Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській і Черкаській областях. Заявник повинен представляти приватні підприємства або бути фізичною особою-підприємцем, офіційно зареєстрованим в Україні.

• Переробка фруктів та овочів, м’яса, молочних та рибних продуктів для поліпшення партнерських відносин з мікро-, малими та середніми підприємствами (ММСП). АГРО передбачає надати до 28 мільйонів гривень через надання восьми субгрантів. Концепції субгрантових проектів для розгляду в першому турі мають бути подані не пізніше 18.00 5 жовтня. Ви можете знайти більше інформації тут.

• Здійснення заходів, спрямованих на збільшення виробництва та реалізацію кондитерських виробів, насамперед місцевих кондитерських виробів, вироблених з місцевих інгредієнтів. АГРО передбачає надати до 15 мільйонів гривень через надання 10 субгрантів. Концепції субгрантових проектів для розгляду в першому турі мають бути подані не пізніше 24.00 28 вересня. Ви можете знайти більше інформації тут.

Дата публікації: 11:00 02.09.2020