До уваги мікро, малих та середніх підприємств
До уваги мікро, малих та середніх підприємств

До уваги мікро, малих та середніх підприємств

Програма USAID з аграрного і сільського розвитку (“AГРО”) запрошує подавати концепції субгрантових проектів доробки/переробки плодоовочевої, м’ясної, молочної або рибної продукції для вдосконалення партнерств із мікро-, малими та середніми підприємствами (ММСП)

Діяльність за субгрантом буде зосереджена переважно в південних та східних областях України, зокрема, в Дніпропетровській, Запорізькій, Миколаївській, Одеській, Полтавській, Харківській, Херсонській і Черкаській областях. Заявник повинен представляти приватні підприємства або бути фізичною особою-підприємцем, офіційно зареєстрованим в Україні.


• Переробка фруктів та овочів, м’яса, молочних та рибних продуктів для поліпшення партнерських відносин з мікро-, малими та середніми підприємствами (ММСП). АГРО передбачає надати до 28 мільйонів гривень через надання восьми субгрантів. Концепції субгрантових проектів для розгляду в першому турі мають бути подані не пізніше 18.00 5 жовтня. Ви можете знайти більше інформації тут.


• Здійснення заходів, спрямованих на збільшення виробництва та реалізацію кондитерських виробів, насамперед місцевих кондитерських виробів, вироблених з місцевих інгредієнтів. АГРО передбачає надати до 15 мільйонів гривень через надання 10 субгрантів. Концепції субгрантових проектів для розгляду в першому турі мають бути подані не пізніше 24.00 28 вересня. Ви можете знайти більше інформації тут.

Переглядів: 173
Дата публікації: 11:00 02.09.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>