Робоча нарада із соціальних питань
Робоча нарада із соціальних питань

Робоча нарада із соціальних питань

Харківський обласний центр для сім’ї, дітей та молоді разом з Харківською обласною громадською організацією «Твоє право» реалізує проєкт «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів Харківської області, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації»

Так, сьогодні відбулася робоча зустріч з представниками Відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення, Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради та працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної ради. Розглядалися питання стосовно покращення захисту прав ПТЛ (постраждалих від торгівлі людьми), в т.ч. дітей, та доступу до допомоги в рамках Національного механізму взаємодії в об’єднаних територіальних громадах, шляхом забезпечення проактивної ідентифікації та перенаправлення ПТЛ, проведення превентивної роботи та інші важливі питання.

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 304
Дата публікації: 14:07 05.10.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>