Робоча нарада із соціальних питань

Харківський обласний центр для сім’ї, дітей та молоді разом з Харківською обласною громадською організацією «Твоє право» реалізує проєкт «Впровадження Національного механізму взаємодії суб’єктів Харківської області, які здійснюють заходи у сфері протидії торгівлі людьми в умовах децентралізації»

Так, сьогодні відбулася робоча зустріч з представниками Відділу у справах дітей, сім’ї та з питань соціального захисту населення, Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради та працівниками Територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної ради. Розглядалися питання стосовно покращення захисту прав ПТЛ (постраждалих від торгівлі людьми), в т.ч. дітей, та доступу до допомоги в рамках Національного механізму взаємодії в об’єднаних територіальних громадах, шляхом забезпечення проактивної ідентифікації та перенаправлення ПТЛ, проведення превентивної роботи та інші важливі питання.

Альбом:
Дата публікації: 14:07 05.10.2020