Реалізація проєктів "Разом в майбутнє"
Реалізація проєктів \"Разом в майбутнє\"

Реалізація проєктів "Разом в майбутнє"

Сьогодні відбулось урочисте відкриття проєктів обласного конкурсу розвитку територіальних громад «Разом в майбутнє» на території Нововодолазької селищної ОТГ

В урочистостях взяли участь  Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін, начальник відділу розвитку територіальних громад, інвестицій та проєктного менеджменту Харківської обласної ради Олена Мороз, перший заступник Нововодолазького селищного голови Лілія Іващенко.

У результаті реалізації проєктів-переможців у Нововодолазькому ліцеї №3 з’явився скеледром і незабаром запрацює гурток зі скелелазіння. Юні туристи туристичного клубу «Мандрівник», який діє вже 14 років, постійні переможці всеукраїнських, обласних , районних змагань з велосипедного туризму, спортивного орієнтування, лижного орієнтування, краєзнавства, матимуть чудову базу для вдосконалення своїх навичок зі скелелазіння.

Мотузковий парк у селі Федорівка стане чудовим об’єктом для проведення змістовного дозвілля  не тільки для місцевих жителів, а й для дітей та молоді  зі всієї громади та гостей з інших районів області. А також у майбутньому стане однією з локацій спортивного туристичного маршруту, що сприятиме розвитку громади.

Щодо придбання музичних інструментів для КПCМНЗ «Дитяча школа мистецтв  смт Нова Водолага», то відтепер вихованці музичного відділення насолоджуватимуться грою на цифровому фортепіано «Yamaha», класичних та електрогітарах, баяні, акордеоні, ударній установці та маршевих барабанах. Для покращення проведення заходів у рамках проєкту було також закуплено акустичну систему, мікшерний пульт, підсилювач та радіо мікрофони.

Альбом:
Дата публікації: 18:30 20.10.2020