Підсумки Бюджету участі-2020

Третій рік поспіль у Нововодолазькій селищній ОТГ функціонує Бюджет участі - найуспішніший інструмент участі громадськості у розподілі коштів місцевого бюджету. За три роки мешканці подали 95 проєктів, 32 з яких перемогли

Серед реалізованих цікавих проєктів-переможців – кінотеатри в Федорівському та Сосонівському старостинських округах, облаштування парку Ювілейний в Новій Водолазі вуличними столами для гри в шахи та спецтехніка для обслуговування стадіону «Колос», спортивний майданчик для пейнтболу в Федорівці, музична апаратура для Одринського та Староводолазького округів, сучасний хореографічний клас для Новоселівського будинку культури, відремонтована та осучаснена бібліотека у Новій Водолазі по вул. Пушкіна. Днями ми одержали креативні велопарковки, які обов’язково прикрасять наше селище і порадують велосипедистів.
  Сьогодні відбулося урочисте оголошення переможців Бюджету участі 2020 року. Всього жителі Нововодолазької громади у 2020 році  подали 31 проєкт, допущено до голосування – 28 проєктів, а преможцями стали 10. У цьому році за проєкти Бюджету участі було віддано 2 723 голоси, із них онлайн – 278, у паперовому вигляді – 2 245. Вже за доброю традицією  Нововодолазький селищний голова Олександр  Сергійович Єсін привітав  авторів  всіх проєктів, вручив їм Сертифікати та сувенірну продукцію.
До Вашої уваги проєкти-переможці 2020 року, які будуть реалізовані протягом 2021 року:
смт Нова Водолага:
1.Проєкт « Сучасна громадо, звучи по-новому», автор Олеся Павлівна Вотінцева.
2.«Сучасний харчоблок у Нововодолазькому ДНЗ «Малятко» Нововодолазької селищної ради – якісно, безпечно, сучасно», автор Тетяна Леонтіївна Кучеренко.
3. Проєкт «X-ZONE (зона для заняття екстремальними видами спорту)», автор Вікторія Миколаївна Вітер.
Знам’янський старостинський округ №1:
Проєкт «Оновлення паркану та тротуарної плитки біля панської садиби», автор  Сергій Миколайович Ковратенко.
Староводолазький старостинський округ №2:
Проєкт «Бібліотека – простір для інтелектуального, духовного та творчого розвитку жителів громади», автор Людмила Петрівна Лугова.
Одринський старостинський округ №3:
Проєкт «Механічний помічник», автор Дмитро Дмитрович Попадинець.
Ордівський старостинський округ №4:
Проєкт «Ордівська бібліотека-філія – сучасний інформаційний та культурний мультимедійний центр», автор Оксана Григорівна Акімова.
Сосонівський старостинський округ №5:
Проєкт «Дитячий майданчик с. Бражники», автор Ольга  Володимирівна Сосновик.
Новоселівський старостинський округ №6:
Проєкт «Освітній простір для проведення святкових заходів», автори Інна Михайлівна Чернова та Наталія Валеріївна Ольховська.
Федорівський старостинський округ №7:
Проєкт «Світло – майбутнє нашого клубу», автор  Олена Іванівна Тесленко.

Щиро вітаємо переможців! Дякуємо авторам проєктів і учасникам голосування за активну громадську позицію та бажання змінювати нашу громаду на краще!

«Єдність. Розвиток. Добробут.» –це гасло нашої громади та наша спільна мета! А Бюджет участі допомагає її реалізовувати. Далі буде!

Альбом:
Дата публікації: 15:38 02.11.2020