Підсумки Бюджету участі-2020
Підсумки Бюджету участі-2020

Підсумки Бюджету участі-2020

Третій рік поспіль у Нововодолазькій селищній ОТГ функціонує Бюджет участі - найуспішніший інструмент участі громадськості у розподілі коштів місцевого бюджету. За три роки мешканці подали 95 проєктів, 32 з яких перемогли

  Серед реалізованих цікавих проєктів-переможців – кінотеатри в Федорівському та Сосонівському старостинських округах, облаштування парку Ювілейний в Новій Водолазі вуличними столами для гри в шахи та спецтехніка для обслуговування стадіону «Колос», спортивний майданчик для пейнтболу в Федорівці, музична апаратура для Одринського та Староводолазького округів, сучасний хореографічний клас для Новоселівського будинку культури, відремонтована та осучаснена бібліотека у Новій Водолазі по вул. Пушкіна. Днями ми одержали креативні велопарковки, які обов’язково прикрасять наше селище і порадують велосипедистів.
  Сьогодні відбулося урочисте оголошення переможців Бюджету участі 2020 року. Всього жителі Нововодолазької громади у 2020 році  подали 31 проєкт, допущено до голосування – 28 проєктів, а преможцями стали 10. У цьому році за проєкти Бюджету участі було віддано 2 723 голоси, із них онлайн – 278, у паперовому вигляді – 2 245. Вже за доброю традицією  Нововодолазький селищний голова Олександр  Сергійович Єсін привітав  авторів  всіх проєктів, вручив їм Сертифікати та сувенірну продукцію.
До Вашої уваги проєкти-переможці 2020 року, які будуть реалізовані протягом 2021 року:
смт Нова Водолага:
1.Проєкт « Сучасна громадо, звучи по-новому», автор Олеся Павлівна Вотінцева.
2.«Сучасний харчоблок у Нововодолазькому ДНЗ «Малятко» Нововодолазької селищної ради – якісно, безпечно, сучасно», автор Тетяна Леонтіївна Кучеренко.
3. Проєкт «X-ZONE (зона для заняття екстремальними видами спорту)», автор Вікторія Миколаївна Вітер.
Знам’янський старостинський округ №1:
Проєкт «Оновлення паркану та тротуарної плитки біля панської садиби», автор  Сергій Миколайович Ковратенко.
Староводолазький старостинський округ №2:
Проєкт «Бібліотека – простір для інтелектуального, духовного та творчого розвитку жителів громади», автор Людмила Петрівна Лугова.
Одринський старостинський округ №3:
Проєкт «Механічний помічник», автор Дмитро Дмитрович Попадинець.
Ордівський старостинський округ №4:
Проєкт «Ордівська бібліотека-філія – сучасний інформаційний та культурний мультимедійний центр», автор Оксана Григорівна Акімова.
Сосонівський старостинський округ №5:
Проєкт «Дитячий майданчик с. Бражники», автор Ольга  Володимирівна Сосновик.                          
Новоселівський старостинський округ №6:
Проєкт «Освітній простір для проведення святкових заходів», автори Інна Михайлівна Чернова та Наталія Валеріївна Ольховська.
Федорівський старостинський округ №7:
Проєкт «Світло – майбутнє нашого клубу», автор  Олена Іванівна Тесленко.                            
 

Щиро вітаємо переможців! Дякуємо авторам проєктів і учасникам голосування за активну громадську позицію та бажання змінювати нашу громаду на краще!

«Єдність. Розвиток. Добробут.» –це гасло нашої громади та наша спільна мета! А Бюджет участі допомагає її реалізовувати. Далі буде!

Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Альбом:
Переглядів: 317
Дата публікації: 15:38 02.11.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>