ПОВІДОМЛЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОЛАГА КОМУНСЕРВІС» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ПОВІДОМЛЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОЛАГА КОМУНСЕРВІС» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ПОВІДОМЛЕННЯ КОМУНАЛЬНОГО ПІДПРИЄМСТВА «ВОДОЛАГА КОМУНСЕРВІС» НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Комунальне  підприємство «Водолага Комунсервіс» Нововодолазької селищної ради повідомляє про необхідність у коригуванні тарифу на послуги зі збирання та розміщення безпечних відходів (твердих побутових відходів) в зв’язку зі зміною обсягу окремих складових економічно обгрунтованих витрат з причин, які не залежать від виконавця, зокрема, збільшення приймання обсягів твердих побутових відходів, підвищення мінімальної заробітної плати, підвищення цін на паливно-мастильні матеріали

Розрахунок проводиться згідно постанови Кабінету Міністрів України від 26.07.2006 року № 1010 «Про затвердження Порядку формування тарифів на послуги з вивезення побутових відходів».

 

Проблеми, які передбачається розв’язати шляхом встановлення відкоригованого тарифу: відшкодування фактичних витрат на надання вказаних послуг.

Загальний розмір планованого тарифу на послуги зі збирання та розміщення безпечних відходів для кінцевого споживача:

  1. Тариф на послуги зі збирання безпечних відходів (твердих побутових відходів) за 1 м3 (без автопослуг): 156 грн./куб.м. з ПДВ;
  2. Тариф на послуги зі збирання безпечних відходів (твердих побутових відходів) за 1 м3 (з автопослугами): 300 грн./куб.м. з ПДВ.

Графік приймання та вивезення безпечних відходів (твердих побутових відходів): щотижня з понеділка по п’ятницю.

Усі зауваження і пропозиції про намір здійснити коригування тарифу на послуги зі збирання та розміщення безпечних відходів (твердих побутових відходів) Комунальним підприємством «Водолага Комунсервіс» Нововодолазької селищної ради приймаються за адресою: 63202, Харківська область, Нововодолазькій район, смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 6 протягом 7 календарних днів (до 24.11.2020 року включно).

 

Директор КП «Водолага Комунсервіс»        Валентина ШЕВЧЕНКО

Переглядів: 231
Дата публікації: 16:22 17.11.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>