На першій сесії Нововодолазької селищної ради

25 листопада 2020 року  відбулася перша сесія VІІІ скликання Нововодолазької селищної ради

Відкрив її заступник голови  Нововодолазької селищної територіальної  виборчої комісії Євген Замула , який оголосив підсумки  виборів до Нововодолазької  селищної  ради  Харківського району Харківської області. Вже вкотре Нововодолазьким селищним  головою обрано Олександра Єсіна.  До  оновленого депутатського корпусу  увійшли  26 депутатів.  Серед них  53,85 відсотка становлять жінки, 46,15 – чоловіки. 92,31 відсотка новообраних депутатів мають  вищу освіту.

Євген Замула запросив селищного голову Олександра Єсіна скласти присягу і передав йому подальше ведення сесії.

Так, під час засідання було визнано повноваження Нововодолазького селищного голови та депутатів новообраної ради, затверджено Регламент Нововодолазької селищної ради.  Секретарем  Нововодолазької селищної ради було обрано  Наталію Степаненко.

Депутати розглянули ще ряд питань, по кожному із яких прийняті відповідні рішення:  затверджено склад постійних комісій,  кількісний і персональний склад виконавчого комітету  Нововодолазької селищної ради, затверджено заступників селищного голови – Лілію Іващенко, Аліну Єфіменко та Віталія Столяренка, керуючу  справами виконавчого комітету – Яну Шевченко. Під час засідання першої сесії було утворено старостинські округи та затверджено  старост, розглянуто ще низку питань, з яких прийняті відповідні рішення.

Альбом: На першій сесії Нововодолазької селищної ради
Дата публікації: 16:05 26.11.2020

Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради