ЗНАЙОМТЕСЬ: СТАРОСТИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ
ЗНАЙОМТЕСЬ: СТАРОСТИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

ЗНАЙОМТЕСЬ: СТАРОСТИ СТАРОСТИНСЬКИХ ОКРУГІВ НОВОВОДОЛАЗЬКОЇ СЕЛИЩНОЇ РАДИ

Нововодолазька селищна рада інформує:

                   Староста Знам’янського старостинського округу №1

Мантула Наталія Сергіївна народилася 14 січня 1989 року в місті Тростянець Сумської області.  Після закінчення ЗОШ навчалася в Державному закладі освіти Центр професійно-технічної освіти № 2 м. Харків, у Приватному вищому навчальному закладі «Харківський інститут кадрів управління», в Приватному акціонерному товаристві «Вищий навчальний заклад «Міжрегіональна Академія управління персоналом» та в Харківському регіональному інституті Національної академії державного управління при Президентові України.

Працювала в Знам’янській сільській раді. У жовтні 2017 року була обрана старостою Знам’янського старостинського округу № 1.

 

 

 

 

Староста Староводолазького старостинського округу №2

Хихля Оксана Миколаївна  народилася 29 серпня 1972 року в селі Стара Водолага. Після закінчення Староводолазької середньої школи працювала старшою піонервожатою в Одринській восьмирічній школі, в в Староводолазькому споживчому товаристві  та у Староводолазькій сільській раді. У жовтні 2017 року  була обрана старостою Староводолазького старостинського округу № 2.

Має доньку.

 

 

 

 

 Староста Одринського старостинського округу № 3

Машура Дмитро Васильович, народився 10 грудня 1972 року м.Харків.

Закінчив середню школу № 127 м. Харків.

У 1990 -1992 роках проходив військову службу в армії. 

Навчався в  Харківському Державному педагогічному університет ім. Г. С. Сковороди.

Працював у Жовтневому районному  суді м. Харків, в Ленінському РВ ХМУ УМВС України в Харківській області, в Національному детективному бюро,  в ТОВ «Алкотрейдінг», в приватному підприємстві помічником керівника, на підприємстві СТВ «Харків» та сільським головою Одринської сільської ради.  У жовтні 2017 року був обраний старостою Одринського старостинського округу №3.

 Одружений, має сина.

 

             Ордівський старостинський округ №4

Беліба Людмила Петрівна   народилася  20 січня 1981року в с. Ордівка.     

Після закінчення  Ордівської ЗОШ  I-II ступенів навчалася у  Липкуватівському аграрного коледжі, у Харківській державній зооветеринарній академії.

Працювала у Національному науковому центрі «Інститут експериментальної і клінічної ветеринарної медицини».

У жовтні  2017 року  була обрана  старостою Ордівського      старостинського округу №4.

Заміжня, має двох дітей.

 

 

                        Староста Сосонівського старостинського округу №5

Ноздрін Микола Миколайович, народився 22 вересня 1974 року у місті Мерефа. У 1989 році закінчив Харківську міську середню школу № 22, навчався у Липкуватівському аграрному технікумі.

Працював  на Харківській овочевій фабриці та у ремонтно-будівельному управлінні  Державного підприємства «Харківський метрополітен».

З грудня 1993 року по червень 1994 року  служив у армії.

У жовтні 2017 року  був обраний  старостою Сосонівського старостинського округу №5.

 Одружений, має двох дітей.

 

 

                Староста Новоселівського старостинського округу №6

Бирка В’ячеслав Павлович народився 26 травня 1967 року в селі Караван. У 1984 році закінчив  Караванську середню  школу. Навчався в Харківському інженерно-будівельному інституті. З 1985  по 1987 рік  служив у армії.

Працював у Новоселівському гірничо-збагачувальному комбінаті, займався підприємницькою діяльністю.

У жовтні  2017 року   був обраний  старостою Новоселівського старостинського округу №6.

Одружений, має двох доньок  і сина.

 

 

 

Староста Федорівського старостинського округу №7

Власенко Руслан Сергійович, народився 21 грудня 1982 року у м. Харків.

Після закінчення середньої  школи  навчався в НТУ «Харківський політехнічний інститут».

Працював оператором АЗС «Беліста» у м. Харків, засновником товариства у рибницькі галузі  ТОВ  «Лагуна-2002».

У жовтні  2017 року був обраний старостою Федорівського старостинського округу №7.

Одружений, має сина.

 

 

Староста Просянського старостинського округу №8

Головешко Олександр Григорович, народився 7 серпня 1981 року в смт Нова Водолага. Після закінчення середньої школи навчався в Харківському радіотехнічному технікумі, в Українській державній академії залізничного транспорту.

Працював у  Харківському пасажирському депо "Харків-Сортувальний", з 2004 року займався підприємницькою діяльністю. 

 Одружений, має двох синів.

 

 

 

 

Староста Рокитненського старостинського округу №9

Дідусенко Сергій Олександрович,  народився 25 вересня 1965 року в селі Рокитне. Після закінчення Рокитненської сердньої школи навчався в Харківському інституті механізації та електрифікації сільського господарства, Харківському регіональному інституті державного управління Української Академії державного управління при Президентові України, Харківській національній академія міського господарства .  З 1984 по 1986 рік служив в армії.

 Працював  на Мерефянському скляному  заводі, у колгоспі ім. Леніна, Рокитненському училищі – агрофірмі, Рокитненській сільській раді, Нововодолазькій районній раді, Нововодолазькій районній державній адміністрації, ВАТ «Корпорація Електропівденмонтаж»,Управлінні Державної служби охорони при ГУМВС України в Харківській області, Навчальному центрі оперативно-рятувальної служби Цивільного захисту, Державній інспекції з контролю за цінами у Харківській області, Інспекції  Державного архітектурно-будівельного контролю у Харківській області,  Департаменті Державної архітектурно-будівельної інспекції у Харківській області.

 У 2015 – 2019 роках служив у Збройних силах України по мобілізації,  учасник  АТО.

Одружений,  має сина.

 

 Староста Ватутінського старостинського округу №10

Фадєєв Владислав Вікторович народився 1 квітня 1974 року в селі Ватутіне.  Після закінчення  Ватутінської восьмирічної школи навчався у Харківському радіотехнічному технікумі, Харківському військовому університеті, НТУ «Харківський політехнічний інститут».

Працював  у Інвестиційній компанія «Глобальні інвестиції», Харківському агрегатному конструкторському бюро, в ТОВ «Укравтозапчастини», ПП «Корпоративні зернові системи», у Німецькій фірмі Шмідт-Зеєгер ГмбХ, Швейцарській компанія Бюлер АГ та ТОВ «Скловолокно».

Одружений, має трьох дітей.

 

 

 

Староста Бірківського старостинського округу №11

Шинкаренко Сергій Миколайович, народився 22 вересня 1984 року , в місті Глобино Полтавської області.  У 2001 році закінчив середню школу. Працював  в ТОВ Глобинський м’ясокомбінат,  на Вовчанському та Роганському  м’ясокомбінатах та на  ПрАТ «Комплекс Безлюдівський м‘ясокомбінат».

Одружений, має двох дітей.

 

 

 

 

 

 

Староста Липкуватівського старостинського округу №12

Масловський  Олексій  Вікторович, народився  05 січня 1963 року.

Після закінчення школи навчався у Ногайському радгоспі- технікумі та у Харківському сільськогосподарському інституті ім. В.В. Докучаєва.

Працював головою профспілкового комітету та завідуючим автопарком  Липкуватівського радгоспу-технікуму.  З  1983 по1985 рік  служив в армії.

 Одружений, має двох дітей.

 

 

 

 

Переглядів: 911
Дата публікації: 14:45 30.11.2020
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>