Нововодолазька селищна рада оголошує конкурс на заміщення вакантних посад

Нововодолазька селищна рада інформує:

• провідного спеціаліста відділу з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної ради:

Вимоги до претендентів на посаду: Громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи за фахом в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше          2 років, вільне володіння державною мовою.

• спеціаліста ІІ категорії відділу економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної ради:

Вимоги до претендентів на посаду: Громадянство України, повна вища освіта за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, стаж роботи  за фахом в органах місцевого самоврядування, на посадах державної служби не менше 1 року або стаж роботи в інших сферах управління не менше           1 року, вільне володіння державною мовою.

• спеціаліста ІІ категорії Служби у справах дітей Нововодолазької селищної ради:

До участі у конкурсі не допускаються особи, які:

- визнані в установленому порядку недієздатними;

- мають судимість, що є несумісною із зайняттям посади посадової особи місцевого самоврядування;

- у разі прийняття на службу будуть прямо підпорядковані або підлеглі близьким особам;

- позбавлені права займати відповідні посади в установленому законом порядку на визначений термін;

- в інших випадках, установлених законами.

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають до Нововодолазької селищної ради заяву про участь у конкурсі, особову картку (форма П-2 ДС) з відповідними додатками, 2 фото розміром 3 х 4 см, документи про освіту, присвоєння вченого звання, присудження наукового ступеня, підвищення кваліфікації, документ, що посвідчує особу, реєстраційний номер облікової картки платника податків, копію військового квитка (для військовозобов'язаних), декларацію особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, за минулий рік, за встановленою формою, що визначається Національним агентством з питань запобігання корупції (далі – НАЗК) шляхом її заповнення на офіційному веб-сайті НАЗК за адресою www.nazk.gov.ua, письмову згоду на обробку персональних даних.

Конкурсанти складають у письмовій формі іспити на знання Конституції України, Законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про запобігання корупції», а також законодавства з урахуванням специфіки функціональних повноважень відділів.

Термін подання документів протягом 30 календарних днів з дня опублікування оголошення.

Детальна інформація за телефоном (05740)42306

Дата публікації: 11:31 01.12.2020

Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради