Про дотримання правил безпеки під час святкування новорічних та різдвяних свят!

Сектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту селищної ради звертає вашу увагу на дотримання правил безпеки під час святкування новорічних та різдвяних свят

Незабаром новорічні свята. Прикрашені новорічні ялинки – невід’ємний атрибут святкових заходів.

Зважаючи на те, що, зазвичай, під час новорічних святкувань стрімко зростає кількість пожеж, які виникають внаслідок порушення правил пожежної безпеки при встановленні ялинок, користуванні гірляндами та піротехнічними виробами. Дотримуйтесь правил безпеки і це допоможе всім безпечно провести свята.

Особливу увагу під час святкування новорічних свят потрібно надати безпеці  дітей. У жодному разі не залишайте сірники, запальнички, бенгальські вогники та інші піротехнічні засоби у легкодоступних місцях. Не залишайте малолітніх дітей без нагляду дорослих.

При перших ознаках пожежі – не панікуйте. Якщо горить гірлянда – негайно вимкніть її з розетки. Палаючу ялинку необхідно залити водою або накрити змоченою у воді ковдрою, скористатися вогнегасником. Пам’ятайте, при виникненні пожежі необхідно негайно телефонувати до служби порятунку за телефоном «101».

Щоб уникнути падіння під час пересування вулицями селища будьте обережними на слизьких ділянках пішохідних доріжок. Особливої уваги при пересуванні заслуговує небезпека падіння бурульок з дахів будівель.

Катання на ковзанах по льоду природних водойм несе загрозу вашому життю і здоров’ю! Вибирайте для катання обладнані місця! Якщо ви не впевнені в безпеці свого катання, а тим більше перший раз на ковзанці, використовуйте захисну екіпіровку для рук, ніг і голови (наколінники, налокітники й шоломи). Якщо ви прийшли на лід з дитиною, стежте за нею. Маленьку дитину не можна відпускати кататися саму! Небезпечним є і катання на санчатах з крутих схилів, льодяних гірок.

Приділіть своїй дитині декілька хвилин перед прогулянкою – проговоріть з нею місце прогулянки, заходи безпеки, час перебування на вулиці тощо.

Пам’ятайте,  що тільки при дотриманні правил ви зможете подарувати безпечне свято собі та своїй родині.  Будьте обачливими, бережіть свої життя та життя ваших дітей!

З наступаючими святами вас!

Дата публікації: 14:58 29.12.2020

Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради