І сесія VIII скликання

11 травня 2017 року відбулася І сесія Нововодолазької селищної ради VІІІ скликання

Взяли участь голова РДА Євген Королюк та голова районної ради Світлана Ротач.

Голова Нововодолазької селищної виборчої комісії з перших виборів депутатів Нововодолазької селищної ради об’єднаної територіальної громади та селищного голови Т. М. Мякота доповіла про результати виборів. Відповідно до вимог частини 4 статті 85 Закону України «Про місцеві вибори»,на підставі складеного Нововодолазькою селищною виборчою комісією протоколу про результати виборів Нововодолазького селищного голови, керуючись пунктом 14 частини 4 статті 25 Закону України «Про місцеві вибори», Нововодолазька селищна виборча комісія постановила визнати обраним Нововодолазьким селищним головою Єсіна Олександра Сергійовича. Тетяна Миколаївна також довела до відома присутніх інформацію про результати виборів депутатів селищної ради. Вона зазначила, що серед обраних депутатів 54 відсотка становлять жінки, 46 – чоловіки.

76,9 % обраних депутатів мають вищу освіту, 15,4 % – професійно-технічну, 7,7 % – загальну середню.

Серед обраних депутатів Нововодолазької селищної ради до 35 років є 7,7 %, до 40 років – 19,23 %, до 45 років - 19,23 %, до 50 років – 15,38 %, до 55 років і старші – 38,46%.

Новообраним депутатам Нововодолазької селищної ради та селищному голові були вручені посвідчення. Після цього Т. М. Мякота запросила Нововодолазького селищного голову О. С. Єсіна для подальшого ведення сесії.

Перейшовши до розгляду питань порядку денного, депутати затвердили Регламент Нововодолазької селищної ради VІІІ скликання. А потім відбулося обрання секретаря Нововодолазької селищної ради. Розглянувши пропозицію селищного голови О. С. Єсіна про обрання з числа депутатів секретаря ради та враховуючи підсумки таємного голосування, секретарем Нововодолазької селищної ради було обрано Наталію Євгеніївну Степаненко. На сесії також було затверджено положення про постійні комісії селищної ради та обрано їх голів. У відповідності до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», було утворено такі постійні комісії Нововодолазької селищної ради VІІІ скликання: з питань фінансів, бюджету, соціально-економічного розвитку, інвестиційної діяльності, регуляторної політики, промисловості та підприємництва (голова Т. М. Харчевнікова); з політико-правових питань, регламенту, депутатської діяльності, етики, з питань зв’язку із громадськими організаціями та діяльності засобів масової інформації і веб-ресурсів (П. М. Афанасенко); з питань комунальної власності, розвитку інфраструктури, житлово-комунального господарства, благоустрою, транспорту і зв’язку (В. В. Шевченко); з питань земельних відносин, архітектури, будівництва, екології, використання лісів, цивільного захисту та боротьби зі стихійним лихом, епідеміями (Н. А. Несміян); з питань освіти, культури, молоді та спорту, охорони здоров’я, соціального захисту населення (С. М. Щербина). А потім депутати перейшли до розгляду питання про утворення старостинських округів Нововодолазької селищної ради. Відповідно до Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування», з метою забезпечення представництва інтересів жителів населених пунктів Нововодолазької селищної ради, що увійшли до об’єднаної територіальної громади з адміністративним центром в смт Нова Водолага, було вирішено утворити на території Нововодолазької селищної ради шість старостинських округів:

- Знам’янський старостинський округ № 1 з центром в с. Знам’янка,що складається з сіл Знам’янка, Брідок, Круглянка, Мануйлове, Федорівка;

- Староводолазький старостинський округ № 2 з центром в с. Стара Водолага, що складається з сіл Стара Водолага, Бахметівка, Павлівка;

- Одринський старостинський округ № 3 з центром в с. Одринка, що складається з сіл Одринка, Кут, Пластунівка;

- Ордівський старостинський округ № 4 з центром в с. Ордівка, що складається з сіл Ордівка, Нова Мерефа, Щебетуни;

- Сосонівський старостинський округ № 5 з центром в с. Сосонівка, що складається з сіл Сосонівка, Бражники, Головнівка, Княжне, Моськівка, Низівка, Стулепівка;

- Новоселівський старостинський округ № 6 з центром в с. Новоселівка.

Наступні питання порядку денного стосувалися покладання повноважень із вчинення нотаріальних дій, проведення державної реєстрації актів цивільного стану, реєстрації місця проживання фізичних осіб, повноважень по видачі документів; утворення, визначення кількісного та персонального складу виконавчого комітету Нововодолазької селищної ради VІІІ скликання; реорганізації Знам’янської, Одринської, Староводолазької, Ордівської, Сосонівської сільських рад шляхом приєднання до Нововодолазької селищної ради; затвердження складу постійної адміністративної комісії та опікунської ради; затвердження складу постійної комісії при виконавчому комітеті Нововодолазької селищної ради для розгляду спірних земельних питань; комісії з трудових спорів; постійної житлової комісії, адміністративної комісії при виконавчому комітеті Нововодолазької селищної ради; створення робочих груп та інші.

Дата публікації: 14:04 12.05.2017