На засіданні виконавчого комітету

25 травня 2017 року відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів заступник Нововодолазького селищного голови Андрій Хихля

Перше питання порядку денного стосувалося розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення. А потім члени виконкому перейшли до розгляду питання про утримання в належному санітарному стані селища Нова Водолага та села Новоселівка.

З інформацією з даного питання присутніх ознайомив заступник селищного голови із питань житлово-комунального господарства Андрій Хихля. Зокрема він зазначив, що в смт Нова Водолага та с. Новоселівка були виконані наступні роботи: проводилося обрізування та вирубка аварійних дерев, а також висадження нових саджанців; постійно проводиться благоустрій колодязів громадського користування; підтримуються в належному санітарному стані території кладовищ, пам’ятники загиблим воїнам. У ході проведення акції «Зелена весна» були приведені у належний стан вулиці, прибудинкові території, місця масового відпочинку; 7,5 тисячі господарів домоволодінь отримали насіння різноманітних квітів та посівні календарі. Триває також ремонт доріг і облаштування вуличного освітлення, регулярно згідно графіка здійснюється вивезення побутового сміття та проводяться інші роботи.

Наступними на засіданні виконкому були розглянуті питання про затвердження заходів по підготовці та проведенню свята до Дня захисту дітей «Ми – діти твої, Україно» на території Ордівського старостинського округу №4 та затвердження заходів по підготовці та проведенню свята до Дня молоді на території Ордівського старостинського округу №4.

На засіданні виконавчого комітету також були затверджені додаткові списки дітей, що перебувають на обліку для влаштування в Нововодолазькі дошкільні навчальні заклади, надані згоди на розміщення тимчасових споруд-павільйонів для провадження підприємницької діяльності, погоджено режим роботи на торгівлю та послуги суб’єктам підприємницької діяльності та надано дозволи на видалення аварійних дерев та інше

Дата публікації: 15:13 26.05.2017