II сесія VIII скликання
II сесія VIII скликання

II сесія VIII скликання

8 червня 2017 року відбулася ІІ сесія Нововодолазької селищної ради VІІІ скликання, яку провів селищний голова Олександр Єсін

  Перед початком роботи сесії він вручив посвідчення і значки новообраним депутатам селищної ради VІІІ скликання і побажав плідної і результативної роботи на благо об’єднаної територіальної громади. Далі депутати перейшли до розгляду питань порядку денного. Першим до нього було включено питання про внесення змін і доповнень до рішення XV сесії VІI скликання від 23 грудня 2016 року «Про Нововодолазький селищний бюджет на 2017 рік».

  Наступними на сесії були розглянуті питання про внесення змін і доповнень до рішення ХІІІ сесії VІI скликання Сосонівської сільської ради від 23 грудня 2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік»; про внесення змін і доповнень до рішення ХV сесії VІI скликання Знам’янської сільської ради №143- VІI від 22 грудня 2016 року «Про бюджет Знам’янської сільської ради на 2017 рік»; про внесення змін і доповнень до рішення ХІV сесії VІI скликання Ордівської сільської ради №121 від 23 грудня 2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік»; про внесення змін і доповнень до рішення ХІ сесії VІI скликання Староводолазької сільської ради від 23 грудня 2016 року «Про сільський бюджет на 2017 рік».

  Далі депутати розглянули питання, які стосувалися участі сільських рад у Конкурсі міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2017 році. Відповідно до Положення про порядок проведення обласного конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє», затвердженого рішенням VII сесії VII скликання Харківської обласної ради від 08.09.2016 року та згідно плану проведення даного конкурсу у 2017 році та переліку дій з впровадження міні-проектів – переможців конкурсу, Нововодолазька селищна рада вирішила:

 1.Передбачити у бюджеті Сосонівської сільської ради на поточний рік кошти на співфінансування заходів, визначених міні-проектом, що є переможцем Конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2017 році, в частині співучасті місцевого бюджету в реалізації відповідного міні-проекту, а саме: внесення частки коштів (45 % від загальної суми міні-проекту) з боку Сосонівської сільської ради в сумі 87550,00 грн на співфінансування заходів, визначених міні-проектом «Затишок-економія-культура» ініціативної групи с. Сосонівка;

 2. Передбачити у бюджеті Знам’янської сільської ради на поточний рік кошти на співфінансування заходів, визначених міні-проектами, що є переможцями Конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2017 році, в частині співучасті місцевого бюджету в реалізації відповідних міні-проектів в сумі 140737,00 грн, а саме: внесення частки коштів (45 % від загальної суми міні-проекту) з боку Знам’янської сільської ради в сумі 89 295,00 грн на співфінансування заходів, визначених міні-проектом «Світле віконечко» ініціативної групи с. Федорівка; внесення частки коштів (45 % від загальної суми міні-проекту) з боку Знам’янської сільської ради в сумі 51442,00 грн. на співфінансування заходів, визначених міні-проектом «Здорові люди - міцна держава» ініціативної групи с. Знам’янка;

 3.Передбачити у бюджеті Ордівської сільської ради на поточний рік кошти на співфінансування заходів, визначених міні-проектом, що є переможцем Конкурсу міні-проектів розвитку територіальних громад «Разом у майбутнє» у 2017 році, в частині співучасті місцевого бюджету в реалізації відповідних міні-проектів, а саме: внесення частки коштів (45 % від загальної суми міні-проекту) з боку Ордівської сільської ради в сумі 22500,00 грн. на співфінансування заходів, визначених міні-проектом «Ми - маленькі дошкільнята – будем дужими зростати!» ініціативної групи с. Ордівка.

  Депутати на сесії також затвердили Регламент виконавчого комітету Нововодолазької селищної ради та розглянули питання про створення Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради; про затвердження положення про Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради; про затвердження переліку адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради, які надаються через Центр надання адміністративних послуг та про затвердження структури, чисельності та штатного розпису Центру надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради.

  Розглянувши питання про надання згоди на прийняття до комунальної власності Нововодолазької селищної ради із спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району об’єктів соціально-культурної інфраструктури, вирішено було надати згоду на прийняття до комунальної власності Нововодолазької селищної ради із спільної власності територіальних громад сіл і селищ Нововодолазького району цілісних майнових комплексів закладів освіти та культури, що мають важливе значення для забезпечення освітньо-культурних потреб громади: Нововодолазького ліцею , Нововодолазького НВК (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад), Нововодолазької гімназії, Староводолазької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів, Новоселівського НВК (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад), Сосонівського НВК (загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів – дошкільний навчальний заклад) Нововодолазької районної ради; Нововодолазької дитячо-юнацької спортивної школи, Комунального початкового спеціалізованого мистецького закладу «Дитяча школа мистецтв смт Нова Водолага», КЗ «Нововодолазький районний Будинок культури» Нововодолазької районної ради; танцювального майданчика, розташованого за адресою: смт Нова Водолага, пл. Кооперативна.

  Розглянувши заяву головного лікаря КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги Л. М. Мороз з проханням передати закладу в безоплатне користування чотири транспортні засоби марки Renault DUSTER з метою забезпечення населення первинною медичною допомогою, у тому числі невідкладною медичною допомогою, шляхом наближення місця надання ПМСД до місць проживання прикріпленого населення Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади, депутати надали на це згоду.

  На сесії також було розглянуто питання про придбання та передачу ОСББ «Колосок 2012», ОСББ «ДЕУ», ОСББ «Мрія» лавок для сидіння.

  Наступні питання порядку денного стосувалися: надання дозволу на виготовлення технічної документації з нормативної грошової оцінки земель населених пунктів Нововодолазької об’єднаної територіальної громади: с. Стара Водолага, с. Бахметівка, с. Павлівка Нововодолазького району Харківської області; земель населених пунктів Нововодолазької об’єднаної територіальної громади: с. Знам’янка, с. Мануйлове, с. Брідок, с. Круглянка, с. Федорівка Нововодолазького району Харківської області; земель населених пунктів Нововодолазької об’єднаної територіальної громади: с. Одринка,с. Кут, с. Пластунівка Нововодолазького району Харківської області; земель населених пунктів Нововодолазької об’єднаної територіальної громади: с.Ордівка, с. Нова Мерефа, с. Щебетуни Нововодолазького району Харківської області; земель населених пунктів Нововодолазької об’єднаної територіальної громади: с. Сосонівка, с. Бражники, с. Головнівка, с. Княжне, с. Моськівка, с. Низівка, с. Стулепівка Нововодолазького ра-йону Харківської області.

  Також були розглянуті питання про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земель селища Нова Водолага та села Новоселівка Нововодолазького району Харківської області.

  Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земель селища Нова Водолага та села Новоселівка, розроблену товариством з обмеженою відповідальністю «Новітні технології землеустрою» у 2016 році та висновок державної експертизи землевпорядної документації від 18 січня 2017 року № 1223-16 про погодження її, депутати надали свій дозвіл на її затвердження.

  Депутати також надали дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення для будівництва та обслуговування будівель торгівлі громадянам М. П. Щербині, Л. М. Щербині та для будівництва та обслуговування будівель побутового обслуговування ПП “АГРОНОМ ТМ” та громадянкам Т. О. Герус та Л. А. Крючковій. На сесії також було розглянуто ряд земельних питань, по кожному із яких прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 297
Дата публікації: 13:42 15.06.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>