Шановні мешканці будинку № 19 смт. Нова Водолага вул. Гагаріна
Шановні мешканці будинку № 19 смт. Нова Водолага вул. Гагаріна

Шановні мешканці будинку № 19 смт. Нова Водолага вул. Гагаріна

Зміївське відділення ПАТ«Харківгаз» повідомляє, що «22» червня 2017р. з 9:00 до 14:00 години у зв'язку з плановими роботами на газопроводах Вашого будинку та виконання робіт з технічного обслуговування газового обладнання квартир буде припинена подача природного газу.

Прохаємо Вас бути присутніми для забезпечення доступу в квартири.

Відновлення газопостачання здійснюватиметься працівниками газової служби після виконання вищезазначених робіт в період з 14:00 по 16:00 годину «22» червня 2017р. за умови:

- обов'язкової присутності власників всіх квартир в даному будинку,

- наявності акту перевірки димових та вентиляційних каналів,

- договору на надання населенню послуг з газопостачання.

- усунення Власником будинку порушень Правил безпеки систем газопостачання.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Згідно вимог Правил безпеки систем газопостачання України, Зміївське відділення ПАТ «Харківгаз» має право здійснювати пуск газу лише за умови 100% наявності абонентів в кожній квартирі (в разі неможливості потрапляння робітників ПАТ «Харківгаз» хоча б в одну квартиру відновлення газопостачання в будинку буде неможливим).

Дані роботи ПАТ «Харківгаз» проводить з метою перевірки на щільність внутрішньоквартирних газопроводів, газового обладнання, ліквідації виявлених витоків газу, перевірки наявності тяги димових та вентиляційних каналів, інструктажу по правилам безпечного використання газу в побуті.

Сподіваємось на Ваше порозуміння та допомогу, оскільки головною метою Зміївського відділення ПАТ «Харківгаз» є створення безпечних умов використання нашими споживачами природного газу в побуті

Телефон для довідок (057-40) 4-26-79

З повагою, ПАТ «Харківгаз».

Переглядів: 318
Дата публікації: 14:12 20.06.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>