Шановні мешканці будинку № 19 смт. Нова Водолага вул. Гагаріна

Зміївське відділення ПАТ«Харківгаз» повідомляє, що «22» червня 2017р. з 9:00 до 14:00 години у зв'язку з плановими роботами на газопроводах Вашого будинку та виконання робіт з технічного обслуговування газового обладнання квартир буде припинена подача природного газу.

Прохаємо Вас бути присутніми для забезпечення доступу в квартири.

Відновлення газопостачання здійснюватиметься працівниками газової служби після виконання вищезазначених робіт в період з 14:00 по 16:00 годину «22» червня 2017р. за умови:

- обов'язкової присутності власників всіх квартир в даному будинку,

- наявності акту перевірки димових та вентиляційних каналів,

- договору на надання населенню послуг з газопостачання.

- усунення Власником будинку порушень Правил безпеки систем газопостачання.

ЗВЕРТАЄМО ВАШУ УВАГУ!

Згідно вимог Правил безпеки систем газопостачання України, Зміївське відділення ПАТ «Харківгаз» має право здійснювати пуск газу лише за умови 100% наявності абонентів в кожній квартирі (в разі неможливості потрапляння робітників ПАТ «Харківгаз» хоча б в одну квартиру відновлення газопостачання в будинку буде неможливим).

Дані роботи ПАТ «Харківгаз» проводить з метою перевірки на щільність внутрішньоквартирних газопроводів, газового обладнання, ліквідації виявлених витоків газу, перевірки наявності тяги димових та вентиляційних каналів, інструктажу по правилам безпечного використання газу в побуті.

Сподіваємось на Ваше порозуміння та допомогу, оскільки головною метою Зміївського відділення ПАТ «Харківгаз» є створення безпечних умов використання нашими споживачами природного газу в побуті

Телефон для довідок (057-40) 4-26-79

З повагою, ПАТ «Харківгаз».

Дата публікації: 14:12 20.06.2017