Робочий візит голови Харківської обласної ради
Робочий візит голови Харківської обласної ради

Робочий візит голови Харківської обласної ради

4 липня з робочим візитом у смт Нова Водолага побував голова Харківської обласної ради Сергій Іванович Чернов. Його перебування у нашому селищі розпочалося

із відвідин КЗ «Нововодолазький санаторний навчально-виховний комплекс». Його директор Сергій Єрмаков ознайомив із роботою навчального закладу, показав де діти навчаються, відпочивають, лікуються. З особливою зацікавленістю голова обласної ради оглянув виставку дитячих робіт, що має назву «Барвиста вишиванка».

  - Мене вразив талант ваших вихованців,- сказав він.- Такі виставки поробок слід демонструвати більш широкому загалу, влаштовувати їх продаж. Це дуже добре, що окрім усього, педагоги тут особливу увагу надають і естетичному вихованню дітей.

  Підсумовуючи знайомство із цим навчальним закладом, Сергій Іванович зазначив, що він переконався в тому, що тут працює дружний колектив однодумців, яким під силу виконувати всі поставлені перед ними завдання.

  Потім С. І. Чернов відвідав амбулаторію загальної практики – сімейної медицини села Новоселівка. Головний лікар КЗОЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Людмила Мороз ознайомила із лікувальним закладом, зазначивши, що зовсім недавно вперше за 35 років свого існування він був капітально відремонтований. До послуг пацієнтів тепер привітно відчинені двері денного стаціонару, процедурних, лабораторії, стоматологічного кабінету та ін. Тут є зручні меблі, сучасне обладнання, аптечний пункт, який нещодавно почав працювати.

  Відкриття оновленого приміщення медичної амбулаторії є результатом спільної праці представників влади різних рівнів, та все ж найбільша заслуга в цьому є Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна, для якого забезпечення населення громади якісним медичним обслуговуванням є одним із пріоритетних напрямків роботи. Саме з цією метою нещодавно було придбано і передано у користування медичним працівникам чотири нових автомобілі марки Renault DUSTER. Це безперечно сприятиме оперативнішому наданню населенню Нововодолазької об’єднаної територіальної громади первинної медичної та невідкладної допомоги.

  Голова обласної ради поспілкувався із медичними працівниками, поцікавився самопочуттям і найменшої пацієнтки - чотирирічної Алі, яка завітала того дня до амбулаторії.

  Не менш приємне відчуття отримав С.І. Чернов і від відвідин пам’ятного знаку загиблими воїнам в роки війни, який встановлено в центрі села. Цього року він був оновлений і тепер до цього священного місця новоселівці приходять з особливо трепетними і хвилюючими почуттями.

  Затримавшись біля храму Воздвиження Животворящого Хреста Господнього, голова обласної ради відзначив, що зведення на місці колись зруйнованого нового храму є прекрасним свідченням відродження віри православної, наповнення сердець прихожан світлими почуттями любові, тепла і Божого благословіння.

  Селищний голова Олександр Єсін звернув увагу присутніх і на Нововодолазький селищний будинок культури села Новоселівка, який розташований навпроти. Нині там розпочався ремонт. Уже капітально відремонтовано покрівлю, обладнано водопостачання і каналізацію, нині триває ремонт східців.

  -А в подальшому,- наголосив Олександр Сергійович,- заплановано і ремонт всередині приміщення. У нас живуть талановиті люди, більшість із яких є учасниками художньої самодіяльності. Вони займаються у вокальних, хореографічних, театральних та інших гуртках. І сьогодні мені приємно відзначити, що наші аматори практично із усіх конкурсів і фестивалів, у яких беруть участь, повертаються переможцями.

  Наступним місцем перебування голови обласної ради стала Нововодолазька селищна рада. Із зацікавленістю він ознайомився із роботою виконавчого органу з питань реєстрації місця проживання фізичних осіб, державної реєстрації актів цивільного стану. Як повідомили його працівниці Леся Пересічанська і Вікторія Швець, вони займаються реєстрацією шлюбів і народження дітей, державною реєстрацією/ зняттям з місця проживання фізичних осіб, видають довідки жителям смт Нова Водолага та села Новоселівка для різних потреб. Всього щодня до них звертається від 10 до 40 відвідувачів.

  Всі присутні змогли подивитися і залу урочистих подій, де відбувається урочиста реєстрація шлюбів.

  - Він просто чудовий,- таку оцінку дав йому Сергій Іванович Чернов.

  Гостям також було продемонстровано і приміщення, де незабаром розміститься Центр надання адміністративних послуг. Нині там триває капітальний ремонт, але вже незабаром жителі об’єднаної територіальної громади зможуть отримувати у центрі, обладнаному за всіма сучасними вимогами, всі необхідні послуги.

  І на закінчення свого перебування у Нововодолазькій селищній раді С. І. Чернов провів нараду, у якій взяли участь селищний голова, його заступниками, старости сіл та члени виконавчого комітету ради. На ній серед іншого були обговорені питання впровадження реформи децентралізації влади, зміни в законодавстві, а також особливості фінансування.

 - Реформа місцевого самоврядування є незворотною. І нашим спільним завданням є визначити стратегічні плани, розробити програми, сформувати пріоритети,- зазначив С. І. Чернов. - Сьогодні ми можемо також скористатися досвідом територіальних громад інших областей, які охоче діляться своїми здобутками. Словом, у нас з вами багато роботи. За один день всього вирішити неможливо. То ж будемо працювати і йти вперед

  Олександр Єсін на згадку про перебування голови обласної ради у гостях вручив сувенірну тарілку із гербом селища і написом «Нововодолазька об’єднана територіальна громада». Сергій Іванович щиро подякував і сказав, що вона неодмінно буде передано до музею місцевого самоврядування.

  Цього ж дня голова обласної ради провів і семінар-нараду з актуальних питань розвитку сільських територій у районній раді.

Альбом: Робочий візит голови Харківської обласної ради
Альбом: Робочий візит голови Харківської обласної ради
Альбом: Робочий візит голови Харківської обласної ради
Альбом: Робочий візит голови Харківської обласної ради
Переглядів: 333
Дата публікації: 13:24 06.07.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>