III сесія VIII скликання

12 липня 2017 року відбулася ІІІ сесія Нововодолазької селищної ради VІІІ скликання, яку провів селищний голова Олександр Єсін. На розгляд депутатів було винесено понад 90 питань. Першими вони розглянули питання про внесення змін і доповнень до рішення ХV сесії VІІ скликання від 23 грудня 2016 року “Про Нововодолазький селищний бюджет на 2017 рік”, про затвердження структури Нововодолазької селищної ради та про призначення перших виборів старост. Датою перших виборів старост було визначено 15 жовтня 2017 року.

На сесію також були винесені питання про об’єднання бюджету  Нововодолазької селищної ради на 2017 рік; про затвердження  Положення про старосту старостинського округу Нововодолазької селищної ради та про створення відділу культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної ради  і про затвердження його структури, чисельності та штатного розпису.

Наступні питання порядку денного стосувалися  встановлення податку на майно на території Нововодолазької селищної ради (рішення подається нижче);  встановлення єдиного податку на території Нововодолазької селищної ради (рішення подається нижче) та  встановлення туристичного збору на території Нововодолазької селищної ради  та затвердження Положення про його обчислення і порядок сплати ( подаються нижче).

Після обговорення депутати надали свою згоду на створення  відділу земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної ради та про створення  виконавчого органу (інспекції) Нововодолазької селищної ради з питань державного архітектурно-будівельного контролю і затвердили  програму по виплаті одноразової грошової винагороди та щорічної селищної стипендії Почесним громадянам селища Нова Водолага на 2017 рік. Вони також   затвердили Статути Знам’янського  дошкільного навчального закладу (дитячого садка) «Добрячок» та Ордівського дошкільного навчального закладу (ясла-садка) у новій редакції.

Депутати  надали свою згоду на затвердження розпорядження  №190 від 09. 07. 2017 року «Про затвердження проектно-кошторисної документації та Експертного звіту щодо розгляду кошторисної частини проектної документації по робочому проекту на капітальний ремонт дороги по вулиці Пролетарська в смт Нова Водолага, де вартість усіх робіт із врахуванням усіх витрат становить 1434, 350 тис. грн.

Два питання, розглянуті на сесії, стосувалися замовлення проектно-кошторисної документації на капітальний ремонт  будівлі ФАП (утеплення  фасаду будівлі) в с. Знам’янка та на відновлення теплопостачання  будівлі Федорівського сільського клубу.

На сесії було розглянуто також ще ряд питань, по кожному із яких були прийняті відповідні рішення.

Дата публікації: 13:41 14.07.2017