АК "Харківобленерго" повідомляє
АК \"Харківобленерго\" повідомляє

АК "Харківобленерго" повідомляє

В зв’язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-1 О кВ та ТП-10/0,4кВ Нововодолазьким РЕМ АК "Харківобленерго"

з 01.08.2017 по 31.08.2017р. з 9:00 до 17:00 можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресою: смт.Нова Водолага вул.Польова, Херсонська, Дніпровська, Миру, вул.Лєрмонтова, Лучна, пров.Кошового, вул. Нова, вул.Воскресінська, Севастопольська, вул.Революції, Копьонкіна, Троїцька, Перемоги, Преображенська, с.Ватутіно вул.Шевченко, вул.Молодіжна, с.Низівка вул.Привокзальна, с.Завадівка, с.Сосонівка, вул.Миру, вул.Школьна, вул.Молодіжна, с.Парасковія вул.Пісщана, с.Дерегівка вул.Б.Хмельницького, с.Лихове, с.Рокитне вул.Центральна, с.Новоселівка вул.Світанкова, с.Бражники вул.Польова.

Дата публікації: 14:01 20.07.2017