Засідання виконавчого комітету
Засідання виконавчого комітету

Засідання виконавчого комітету

27 липня 2017 року відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін

Перше питання, винесене на розгляд членів виконкому, стосувалося розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення. По кожній із них було винесено постанови про накладення адміністративного стягнення.

  Далі члени виконкому заслухали питання про роботу молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при Нововодолазькій селищній раді. Із звітом про діяльність центру з червня 2016 року по липень 2017 року виступив його завідуючий С. М. Щербина. Він зокрема зазначив, що центр створений при Нововодолазькій селищній раді у 2002 році. Його фінансування здійснюється згідно двох програм: програми діяльності молодіжного центру, яка затверджується щороку на сесії депутатів Нововодолазької селищної ради і має мету створення умов для ефективної діяльності молодіжних організацій та ініціативних молодіжних груп та програма розвитку фізичної культури і спорту на території Нововодолазької селищної ради на 2017-2021 роки. Ця програма спрямована насамперед на зміцнення здоров’я, забезпечення здорового дозвілля молоді.

 За звітний період молодіжним центром за підтримки селищної ради було проведено та взято участь у 27 культурно-масових заходах та 18 спортивних змаганнях.

 Молодіжний центр плідно співпрацює з трьома фізкультурно-спортивними клубами Нововодолазької селищної ради. Це такі, як селищний дитячо-юнацький клуб «Юність», основним напрямком якого є футбол, селищний клуб «Олімп» (гирьовий спорт) та селищний клуб «Дебют», який об’єднує любителів шахів.

 Наступні питання порядку денного стосувалися присвоєння житловим будинкам нових поштових адрес та надання дозволів на видалення високорослих аварійних дерев.

 Члени виконкому також надали згоду ПАТ «Харківгаз», Зміївське відділення, на виконання земляних робіт з відключення газопроводів низького тиску ряду торговельних закладів, які належать фізичним особам – підприємцям.

  На засіданні виконкому було розглянуто ще ряд питань, по кожному із яких прийняті відповідні рішення.

 
Переглядів: 301
Дата публікації: 19:36 02.08.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>