Засідання виконавчого комітету

27 липня 2017 року відбулося засідання виконавчого комітету, яке провів Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін

Перше питання, винесене на розгляд членів виконкому, стосувалося розгляду справ про адміністративні правопорушення, передбачені статтями 197, 198 Кодексу України про адміністративні правопорушення. По кожній із них було винесено постанови про накладення адміністративного стягнення.

Далі члени виконкому заслухали питання про роботу молодіжного інформаційно-комунікаційного ресурсного центру при Нововодолазькій селищній раді. Із звітом про діяльність центру з червня 2016 року по липень 2017 року виступив його завідуючий С. М. Щербина. Він зокрема зазначив, що центр створений при Нововодолазькій селищній раді у 2002 році. Його фінансування здійснюється згідно двох програм: програми діяльності молодіжного центру, яка затверджується щороку на сесії депутатів Нововодолазької селищної ради і має мету створення умов для ефективної діяльності молодіжних організацій та ініціативних молодіжних груп та програма розвитку фізичної культури і спорту на території Нововодолазької селищної ради на 2017-2021 роки. Ця програма спрямована насамперед на зміцнення здоров’я, забезпечення здорового дозвілля молоді.

За звітний період молодіжним центром за підтримки селищної ради було проведено та взято участь у 27 культурно-масових заходах та 18 спортивних змаганнях.

Молодіжний центр плідно співпрацює з трьома фізкультурно-спортивними клубами Нововодолазької селищної ради. Це такі, як селищний дитячо-юнацький клуб «Юність», основним напрямком якого є футбол, селищний клуб «Олімп» (гирьовий спорт) та селищний клуб «Дебют», який об’єднує любителів шахів.

Наступні питання порядку денного стосувалися присвоєння житловим будинкам нових поштових адрес та надання дозволів на видалення високорослих аварійних дерев.

Члени виконкому також надали згоду ПАТ «Харківгаз», Зміївське відділення, на виконання земляних робіт з відключення газопроводів низького тиску ряду торговельних закладів, які належать фізичним особам – підприємцям.

На засіданні виконкому було розглянуто ще ряд питань, по кожному із яких прийняті відповідні рішення.

Дата публікації: 19:36 02.08.2017