Вчимося формувати позитивний імідж громади

Тренінг на тему «Як провести ефективну комунікаційну кампанію в ОТГ»

2-3 серпня 2017р. у Харківському відокремленому підрозділі установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбувся тренінг на тему «Як провести ефективну комунікаційну кампанію в ОТГ».

Більше 20 представників об’єднаних територіальних громад Харківщини протягом двох днів вчилися навичкам налагодження зв’язків між владою та громадою, встановлення партнерських відносин, формуванню позитивного іміджу громади, розповсюдженню інформації про події, заходи, прийняті рішення. Чимало уваги було приділено створенню презентацій територіальних громад, проведенню круглих столів, прес-конференцій, прес-турів, написанню прес-релізів, а також вдосконаленню особистих навичок публічно виступати. Свої знання учасникам тренінгу передавав відомий в Україні та за кордоном експерт з питань розвитку громадянської активності, експерт програм міжнародної технічої допомоги, з питань корпоративної соціальної відповідальності, благодійництва, автор більше ніж 20 книг та 120 наукових праць , Президент фонду князів Острозьких Руслан Крапліч, який постійно тримав увагу аудиторії, спонукав брати активну участь у обговоренні теми, цікаво, високопрофесійно подавав матеріал.

По завершенню занять Діана Баринова, директор ВП установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» вручила учасникам сертифікати.

Від Нововодолазької об’єднаної громади участь у тренінгу взяла Анна Пікалова, депутат Новодолазької селищної ради, директор Нововодолазької радіокомпанії: «Отримавши інформацію, якою раніше не володіла, зрозуміла, що іміджу громади потрібно приділяти більше уваги, більше часу, більше зусиль. Комунікація, тобто, налагодження зв’язків у громаді з метою досягнення результату – це основа нашої спроможності й подальшого розвитку. Обов’язково будемо над цим працювати».

Альбом: Вчимося формувати позитивний імідж громади
Дата публікації: 20:00 07.08.2017