Вчимося формувати позитивний імідж громади
Вчимося формувати позитивний імідж громади

Вчимося формувати позитивний імідж громади

Тренінг на тему «Як провести ефективну комунікаційну кампанію в ОТГ»

2-3 серпня 2017р. у Харківському відокремленому підрозділі установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» відбувся тренінг на тему «Як провести ефективну комунікаційну кампанію в ОТГ».

Більше 20 представників об’єднаних територіальних громад Харківщини протягом двох днів вчилися навичкам налагодження зв’язків між владою та громадою, встановлення партнерських відносин, формуванню позитивного іміджу громади, розповсюдженню інформації про події, заходи, прийняті рішення. Чимало уваги було приділено створенню презентацій територіальних громад, проведенню круглих столів, прес-конференцій, прес-турів, написанню прес-релізів, а також вдосконаленню особистих навичок публічно виступати. Свої знання учасникам тренінгу передавав відомий в Україні та за кордоном експерт з питань розвитку громадянської активності, експерт програм міжнародної технічої допомоги, з питань корпоративної соціальної відповідальності, благодійництва, автор більше ніж 20 книг та 120 наукових праць , Президент фонду князів Острозьких Руслан Крапліч, який постійно тримав увагу аудиторії, спонукав брати активну участь у обговоренні теми, цікаво, високопрофесійно подавав матеріал.

  По завершенню занять Діана Баринова, директор ВП установи «Центр розвитку місцевого самоврядування» вручила учасникам сертифікати.

  Від Нововодолазької об’єднаної громади участь у тренінгу взяла Анна Пікалова, депутат Новодолазької селищної ради, директор Нововодолазької радіокомпанії: «Отримавши інформацію, якою раніше не володіла, зрозуміла, що іміджу громади потрібно приділяти більше уваги, більше часу, більше зусиль. Комунікація, тобто, налагодження зв’язків у громаді з метою досягнення результату – це основа нашої спроможності й подальшого розвитку. Обов’язково будемо над цим працювати».

Альбом: Вчимося формувати позитивний імідж громади
Альбом: Вчимося формувати позитивний імідж громади
Альбом: Вчимося формувати позитивний імідж громади
Альбом: Вчимося формувати позитивний імідж громади
Переглядів: 402
Дата публікації: 20:00 07.08.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>