Повідомляння!

Управління праці та соціального захисту населення

Управління праці та соціального захисту населення черговий раз повідомляє, що невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення в обсягах, що не перевищують вартості 100 куб. метрів природного газу, відтепер не залишатимуться на рахунках отримувачів в організаціях, а перераховуватимуться на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплачуватимуться через поштові відділення.

Отримувачам субсидії, які станом на 01.05.2017 року мали невикористані суми субсидії для відшкодування витрат на оплату послуг з газопостачання для індивідуального опалення необхідно в термін до 1 вересня 2017 року звернутися до управління праці та соціального захисту населення для подання заяви з метою перерахування частини невикористаної субсидії на особовий рахунок одержувача субсидії в банківській установі або виплати її через відділення поштового зв'язку ПАТ "Укрпошта".

В разі неподання в термін до 1 вересня 2017 року до управління праці та соціального захисту населення вищезазначеної заяви кошти невикористаної суми субсидії виплачені не будуть.

Тел.для довідок 05740-42611

Дата публікації: 20:20 15.08.2017