АК "Харківобленерго" повідомляє!
АК \"Харківобленерго\" повідомляє!

АК "Харківобленерго" повідомляє!

В зв’язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-1 ОкВ та ТП-10/0,4кВ Нововодолазьким РЕМ АК “Харківобленерго” з 01.09.2017 по 30.09.2017р. з 9:00 до 17:00 можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресою:

смт.Нова Водолага вул.Чехова, Українська, Мічуріна, Зміївська, Губкіна, Тюленіна, вул,Залізнична, Воскресінська, Ентузіастів, Індустріальна, Будівельників, Херсонська, Дніпропетровська, с.Просяне вул.Піонерська, Перемоги, Гоголя, Макаренка, Ватутіна, Миру, Центральна, пров.Шевченка, с.Рокитне вул.Леніна, Потьомкіна, пров.Шевченка, пров.Перемоги, с.Одринка вул.Слобідська,Набережна, вул.Зелений тупик, с.Голованівка, с.Масківка, с.Сосонівка вул.Шкільна, Молодіжна, Будівельників, с.Завадівка, вул.Залізнична, с.Білоусівка, с.Низівка вул.Привокзальна, с.Івашківка вул.Лісна, с.Бражники вул.Набережна, вул.Польова, с.Охоче вул.Молодіжна, вул.Центральна, вул.Перемоги, вул.Ювілейна, с.Дерегівка.

Дата публікації: 20:41 21.08.2017