Рядки у "Книгу добра"
Рядки у \"Книгу добра\"

Рядки у "Книгу добра"

Про міжнародний проект "Книга добра"

  Як  відомо, в Україні  був започаткований міжнародний соціальний проект «Книга добра». Його благословив верховний архієпископ Києво-Галицький Кардинал Любомир Гузар та підтримав Міністр закордонних справ України Павло Клімкін.  Діти з усієї України  написали свої історії, у яких вони доторкнулися до поняття  добра. Організатори проекту запропонували юним українським художникам відтворити ці історії у своїх роботах.
 Про  цей соціальний проект дізнався директор   ПП «Агрофірма Світанок» Олександр Колісник і запропонував нововодолазьким дітлахам взяти у ньому участь. Його підтримав і Нововодолазький селищний голова Олександр Єсін та  заступник голови районної ради Роман Мерзлікін. 
 На запрошення відгукнулися  вихованці зразкового об’єднання юних художників «Колорит» Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості (керівник Світлана Мишак) та учні Новоселівського НВК. Техніка виконання малюнку обиралася автором на власний розсуд. Хтось відобразив у своїй роботі момент порятунку кошенятки із вогню, хтось намалював дівчинку, яка допомагає переїхати дорогу  на інвалідному візку воїну, що брав участь в АТО, а хтось зобразив жінку, яка сварить хлопчаків, що  знущалися над цуценятком… Роботи були  змістовні і хвилюючі, вони просто не могли лишити нікого байдужим. 
 І ось  приємно  було дізнатися, що серед  переможців були названі і  нововодолажчанки Софія Овсяник, Анастасія Сендецька  та Марина Цимбал  - вихованці зразкового об’єднання юних художників «Колорит» та учениця Новоселівського НВК Альона Немашкало. 
 У серпні вони  мали змогу  відвідати Угорщину. Відпочивали  сім  днів у місті Агард на березі мальовничого озера Веленце, яке вважається найтеплішим у Європі. Проживали  у сучасному спортивному готелі, насолоджувалися стравами угорської кухні, спостерігали за змаганнями на байдарках, здійснили екскурсії по місту. Цей змістовний відпочинок запам’ятався їм надовго. 
 Днями у селищній раді відбулася зустріч дівчаток, які вийшли переможцями  у проекті  «Книга добра», та їх батьків із Олександром Єсіним,  Романом Мерзлікіним і   Олександром  Колісником. Вони вручили юним художницям кошти для відшкодування вартості проїзду до Угорщини та сертифікати  на літній відпочинок в таборі на озері  Веленце.  Діти ж в свою чергу подарували їм сувеніри, виготовлені своїми руками, та квіти.

 

Альбом: Рядки у "Книгу добра"
Переглядів: 349
Дата публікації: 15:24 31.08.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>