З днем селища
З днем селища

З днем селища

Привітання Нововодолазького селищного голови Олександра Єсіна

Шановні нововодолажчани!

Історія кожного населеного пункту є часткою історії нашої держави. А її як відомо, творять добрі, щирі, працьовиті люди. Ваша щоденна пра­ця. відданість та любов до рідної землі заслугову­ють на глибоку повагу.

Саме спільними зусиллями створюється непов­торний образ селища, зберігається його історія та закладається майбутнє. Особлива шана та подяка людям старшого покоління, чия мудрість та життєвий досвід нині допомагають молодим розвивати рідне селище та підтримувати сла­ветні традиції свого народу.

Від щирого серця й від усієї душі зичу усім вам здоров’я, щастя, добра, достатку, миру щедрої долі, сили і наснаги в усіх справах. Нехай мрія про краще майбутнє окриляє вас на нові звершення, на нові добрі починання.

З повагою, Нововодолазький селищний голова,

Олександр Єсін

Переглядів: 387
Дата публікації: 08:00 14.09.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>