V сесія VIII скликання
V сесія VIII скликання

V сесія VIII скликання

12 вересня 2017 року під головуванням селищного голови Олександра Єсіна відбулася V сесія Нововодолазької селищної ради VІІІ скликання.

На розгляд депутатів було винесено  75 питань. Одне із них стосувалося присвоєння звання «Почесний громадянин селища Нова Водолага». Враховуючи Положення про  присвоєння цього  звання та висновки постійних комісій Нововодолазької селищної ради, було вирішено присвоїти у 2017 році звання «Почесний громадянин селища Нова Водолага» Алжнєву Юрію Борисовичу, композитору, художньому керівнику та головному диригенту Харківського міського театру народної музики України «ОБЕРЕГИ». 

 Наступне питання порядку денного стосувалося надання матеріальних допомог  громадянам, які потрапили у складні життєві ситуації. Так, у зв’язку з пожежею, яка сталася  2 серпня 2017 року за адресою: вул. Зміївська, буд. 2  в смт Нова Водолага, на ліквідацію її наслідків було вирішено  надати матеріальну допомогу таким  мешканцям цього будинку: З. Л. Сургай (квартира №131), Г. В. Іллічовій (квартира  № 142), О. М.Тищенко (квартира №139), О. Ф. Жиденко (квартира №122), З. Г. Валковій (квартира №135), В. А. Теліженко (квартира №143), Л. А. Бєлєвцевій (квартира №127), І. А. Веремію (квартира №126) та В. І. Рибалкіній (квартира № 130) на загальну суму 61 тисяча гривень.

З метою  забезпечення прав жителів громади на отримання якісних і доступних послуг у сфері освіти  депутати  надали свою згоду на створення відділу освіти Нововодолазької селищної ради, а також затвердили  його структуру, чисельність та штатний розпис.

На сесії  були розглянуті питання про прийняття на баланс Нововодолазької селищної ради господарської будівлі (котельні), яка розташована за адресою:  вул. Воскресінська, буд. 267-В, с. Новоселівка  та про надання згоди на замовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості, яка знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, буд. 5 смт Нова Водолага.

Розглянувши заяву гр. Колісник Ірини Василівни із проханням надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0062 га для будівництва  магазину, що розташована за адресою:  смт Нова Водолага, площа Кооперативна, 21 А, та заяву гр. Немашкало Тетяни Олексіївни з проханням надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0100 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 26-Б,  депутати задовольнили ці прохання.

На сесії також було розглянуто  питання про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення  із земель житлової та громадської забудови загальною площею 0,0745 га  для будівництва та обслуговування будівель  закладів побутового обслуговування, а саме: для обслуговування будинку, громадського «Будинку побуту», що розташована за адресою: смт Нова Водолага, вул. Кооперативна, 2, ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АГРОНОМ ТМ», гр. Тетяні Олександрівні Герус, гр. Любові Анатоліївні Крючковій.

На підставі звіту про експертну грошову оцінку  даної  земельної ділянки  було вирішено затвердити її вартість  в розмірі 133000,00 грн і  надати дозвіл на її продаж.

Розглянувши доповідну записку заступника Нововодолазького селищного голови з правових питань Єфіменко А.В. з проханням винести на чергове засідання сесії селищної ради рішення про звернення до Господарського суду Харківської області з позовом в інтересах територіальної громади селища та сіл Нововодолазької об`єднаної територіальної громади про дострокове розірвання договору оренди комунального майна від 15.12.2016 року, укладеного з ФОП Лапшиною Оленою Олександрівною, та про сплату заборгованості, а також доповідну записку з проханням винести на чергове засідання сесії селищної ради рішення про звернення до Нововодолазького районного суду Харківської області з позовом в інтересах територіальної громади селища та сіл Нововодолазької об`єднаної територіальної громади про визнання спадщини у вигляді житлового будинку з надвірними будівлями, що знаходиться за адресою:  смт Нова Водолага, вул. Воскресінська, буд. 17, депутати надали на це свою згоду.

На  розгляд  сесії також було винесено ряд земельних питань.  По кожному з них  прийняті відповідні рішення.

Переглядів: 344
Дата публікації: 13:19 15.09.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>