V сесія VIII скликання

12 вересня 2017 року під головуванням селищного голови Олександра Єсіна відбулася V сесія Нововодолазької селищної ради VІІІ скликання.

На розгляд депутатів було винесено  75 питань. Одне із них стосувалося присвоєння звання «Почесний громадянин селища Нова Водолага». Враховуючи Положення про  присвоєння цього  звання та висновки постійних комісій Нововодолазької селищної ради, було вирішено присвоїти у 2017 році звання «Почесний громадянин селища Нова Водолага» Алжнєву Юрію Борисовичу, композитору, художньому керівнику та головному диригенту Харківського міського театру народної музики України «ОБЕРЕГИ».

Наступне питання порядку денного стосувалося надання матеріальних допомог  громадянам, які потрапили у складні життєві ситуації. Так, у зв’язку з пожежею, яка сталася  2 серпня 2017 року за адресою: вул. Зміївська, буд. 2  в смт Нова Водолага, на ліквідацію її наслідків було вирішено  надати матеріальну допомогу таким  мешканцям цього будинку: З. Л. Сургай (квартира №131), Г. В. Іллічовій (квартира  № 142), О. М.Тищенко (квартира №139), О. Ф. Жиденко (квартира №122), З. Г. Валковій (квартира №135), В. А. Теліженко (квартира №143), Л. А. Бєлєвцевій (квартира №127), І. А. Веремію (квартира №126) та В. І. Рибалкіній (квартира № 130) на загальну суму 61 тисяча гривень.

З метою  забезпечення прав жителів громади на отримання якісних і доступних послуг у сфері освіти  депутати  надали свою згоду на створення відділу освіти Нововодолазької селищної ради, а також затвердили  його структуру, чисельність та штатний розпис.

На сесії  були розглянуті питання про прийняття на баланс Нововодолазької селищної ради господарської будівлі (котельні), яка розташована за адресою:  вул. Воскресінська, буд. 267-В, с. Новоселівка  та про надання згоди на замовлення проектно-кошторисної документації на реконструкцію будівлі Нововодолазького будинку дитячої та юнацької творчості, яка знаходиться за адресою: вул. Гагаріна, буд. 5 смт Нова Водолага.

Розглянувши заяву гр. Колісник Ірини Василівни із проханням надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0062 га для будівництва  магазину, що розташована за адресою:  смт Нова Водолага, площа Кооперативна, 21 А, та заяву гр. Немашкало Тетяни Олексіївни з проханням надати дозвіл на проведення експертної грошової оцінки земельної ділянки несільськогосподарського призначення загальною площею 0,0100 га для будівництва та обслуговування будівель торгівлі, що розташована за адресою: смт Нова Водолага, вул. Донця Григорія, 26-Б,  депутати задовольнили ці прохання.

На сесії також було розглянуто  питання про продаж земельної ділянки несільськогосподарського призначення  із земель житлової та громадської забудови загальною площею 0,0745 га  для будівництва та обслуговування будівель  закладів побутового обслуговування, а саме: для обслуговування будинку, громадського «Будинку побуту», що розташована за адресою: смт Нова Водолага, вул. Кооперативна, 2, ПРИВАТНОМУ ПІДПРИЄМСТВУ «АГРОНОМ ТМ», гр. Тетяні Олександрівні Герус, гр. Любові Анатоліївні Крючковій.

На підставі звіту про експертну грошову оцінку  даної  земельної ділянки  було вирішено затвердити її вартість  в розмірі 133000,00 грн і  надати дозвіл на її продаж.

Розглянувши доповідну записку заступника Нововодолазького селищного голови з правових питань Єфіменко А.В. з проханням винести на чергове засідання сесії селищної ради рішення про звернення до Господарського суду Харківської області з позовом в інтересах територіальної громади селища та сіл Нововодолазької об`єднаної територіальної громади про дострокове розірвання договору оренди комунального майна від 15.12.2016 року, укладеного з ФОП Лапшиною Оленою Олександрівною, та про сплату заборгованості, а також доповідну записку з проханням винести на чергове засідання сесії селищної ради рішення про звернення до Нововодолазького районного суду Харківської області з позовом в інтересах територіальної громади селища та сіл Нововодолазької об`єднаної територіальної громади про визнання спадщини у вигляді житлового будинку з надвірними будівлями, що знаходиться за адресою:  смт Нова Водолага, вул. Воскресінська, буд. 17, депутати надали на це свою згоду.

На  розгляд  сесії також було винесено ряд земельних питань.  По кожному з них  прийняті відповідні рішення.

Дата публікації: 13:19 15.09.2017