АК "Харківобленерго" повідомляє!
АК \"Харківобленерго\" повідомляє!

АК "Харківобленерго" повідомляє!

з 01.10.2017 по 31.10.2017р. з 9:00 до 17:00 можливі відключення електроенергії у споживачів

В зв’язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-1 ОкВ та ТП-10/0,4кВ Нововодолазьким РЕМ АК “Харківобленерго” з 01.10.2017 по 31.10.2017р. з 9:00 до 17:00 можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресою: смт.Нова Водолага вул.Лєрмонтова, вул.Челюскіна, Нова, 19 Партз’їзду,Лучна, вул Зої Космодем”янської, Макаренка, Джерельна, Колхозна, пров. Кошового, Радянський, Загребельний, Н.Водолага Агроком, ЧП “Бердник”, с.Одринка вул Східна, Холодногірська, пров.Леніна, с.Просяне (вишка Ретранслятор) вул.Перемоги, Московський пр-т, вул.Культури, Олімпійська, Калинова, Молодіжна,, Кутузова, Будьонного, вул.Шлях, Комбікормовий завод “Біолан”, с.Ватутіно вул.Польова, Центральна, Шевченко,вул.Харківської дивізії, с.Вільховатка вул.Слобожанська, Харківська, с.Лихове вул.Мічуріна, Чехова, с.Дерегівка вул.Центральна, Спортивна, Пролетарська, с.Мелихівка вул.Центральна, с.Старовірівка вул.Вишнева, Перемоги, вул.Центральна, Полтавський шлях, с.Стулепівка,с.Завадівка,с.Дячківка, с.Печіївка.

Переглядів: 488
Дата публікації: 14:04 22.09.2017
Селищний голова

Шановні друзі!

Радий вітати вас на офіційному сайті Нововодолазької селищної об’єднаної територіальної громади. Сайт був створений з метою оперативного інформування про життя та здобутки об’єднаної громади. Сповідуючи принципи відкритості та прозорості роботи, сподіваюся, що кожен із вас знайде тут потрібні, корисні й цікаві відомості про наш рідний край.

Запрошую до співпраці інвесторів та підприємців, адже Нововодолазька селищна об’єднана територіальна громада має широкі перспективи для успішного розвитку та процвітання.

З повагою, Олександр Єсін, Нововодолазький селищний голова

Електронні петиції
Виконавчі органи ради
Відділ земельних відносин, комунальної власності, підприємництва, податків і зборів Нововодолазької селищної радиВідділ культури, туризму, молоді та спорту Нововодолазької селищної радиВідділ економічного розвитку та інвестицій Нововодолазької селищної радиВідділ державного архітектурно-будівельного контролю Нововодолазької селищної радиВідділ освіти Нововодолазької селищної радиТериторіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Нововодолазької селищної радиВідділ житлово-комунального господарства, благоустрою, інфраструктури, транспорту та охорони навколишнього середовища Нововодолазької селищної радиВідділ у справах дітей, сім'ї та з питань соціального захисту населення Нововодолазької селищної радиЗагальний відділ Нововодолазької селищної радиСектор взаємодії з правоохоронними органами, з питань цивільного захисту та юридичних питань Нововодолазької селищної радиФінансовий відділ Нововодолазької селищної радиСлужба у справах дітей Нововодолазької селищної радиВідділ бухгалтерського обліку Нововодолазької селищної ради

Центр надання адміністративних послуг Нововодолазької селищної ради

Вісник Нововодолазької громади

Анонс подій
Подій не заплановано
Пошук
Нововодолазька селищна рада Харківської області >>>