АК "Харківобленерго" повідомляє!
АК \"Харківобленерго\" повідомляє!

АК "Харківобленерго" повідомляє!

В зв’язку з плановими капітальними ремонтами повітряних ліній електропередавання 0,4-1 ОкВ та ТП-10/0,4кВ Нововодолазьким РЕМ АК “Харківобленерго” з 01.10.2017 по 31.10.2017р. з 9:00 до 17:00 можливі відключення електроенергії у споживачів, які мешкають за адресою: смт.Нова Водолага вул.Лєрмонтова, вул.Челюскіна, Нова, 19 Партз’їзду,Лучна, вул Зої Космодем”янської, Макаренка, Джерельна, Колхозна, пров. Кошового, Радянський, Загребельний, Н.Водолага Агроком, ЧП “Бердник”, с.Одринка вул Східна, Холодногірська, пров.Леніна, с.Просяне (вишка Ретранслятор) вул.Перемоги, Московський пр-т, вул.Культури, Олімпійська, Калинова, Молодіжна,, Кутузова, Будьонного, вул.Шлях, Комбікормовий завод “Біолан”, с.Ватутіно вул.Польова, Центральна, Шевченко,вул.Харківської дивізії, с.Вільховатка вул.Слобожанська, Харківська, с.Лихове вул.Мічуріна, Чехова, с.Дерегівка вул.Центральна, Спортивна, Пролетарська, с.Мелихівка вул.Центральна, с.Старовірівка вул.Вишнева, Перемоги, вул.Центральна, Полтавський шлях, с.Стулепівка,с.Завадівка,с.Дячківка, с.Печіївка.

Дата публікації: 14:04 22.09.2017